Práce letušky při studiu

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.07.2008 17:22:37, Lenka, zhlédnuto: 5212x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, ráda bych zkusila pracovat při studiu jako letuška a zajímalo by mě, jestli to vůbec jde a jestli s tím máte někdo zkušenosti.

Email: lendaentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2008 17:45:24, Tereza) Jako letuško musíš být hezká, musíš umět min. 2 jazyky, musíš dobře zvládnout psychotesty. Je to velmi náročný se stát letuškou. A pokud nemáš náročnou školu tak by to mohlo jít, ale musí to byt opravdu nenarocná skola. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2008 17:52:20, Hanka) Taky musíš splňovat učitou výšku, splňovat požadovanou BMI, projít 5-týdenním kurzem (většinou)... navíc lítáš hodně často, je to prý náročný samo o sobě (mám kamarádku)... zřejmě máš kombinované studium, to bys možná zvládla, ale u prezenčního určitě ne. Jinak je to moc hezké povolání, sama bych ho chtěla zkusit, ale až dodělám školu :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2008 19:07:40, Lucie) No, dneska už snad nemusíš být ani hezká...
    (Aspoň co jsem za tohle léto viděla, tak to občas bylo škaredé jak noc - tím se nechci nikoho dotknout. Jen že dříve to bylo jedno z hlavních kritérií přijetí a u některých prestižních zahraničních aerolinek dosud je.) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2008 19:12:02, Tereza) Záleží s jakou aerolinkou budes letat. Ale práce letusky musi byt supr. Hned bych sla delat, kdybych neměla fobii z toho, že se to letadlo zřítí, kdybych uměla supr jeste 1 jazyk a kdybych nemerila 164cm:):) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2008 20:33:34, Hanka) To Tereza: Klidně 164 cm můžeš mít, kritérium je od 160cm do 180cm u ženy... alespoň u ČSA :) to jenom Easyjet chce zbytečných 170, nechápu proč... a s tím jazykem je to horší, ale pokud vím, tak některé aerolinky chtějí dobře jeden a jeden alespoň základy reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2008 15:56:52, Šéfsteward) Nazdárek! No prostě vysoká musí být tak, aby došáhla do toho uložného prostoru nad sedadly (říká se tomu "binu")! Krása nehraje roli, musíte umět mluvit cizím jazykem, u ČSA dvěma cizími jazyky, ale to se moc často nevidí, spíš vůbec! Evropani požadují mateřský jazyk a 1 cizí jazyk, Arabský giganti jen a jen anglinu, což je mezinárodní letecký jazyk pro komunikaci! Stejně tak i Sky Europe a Travel Service! Stačí zažít pracovat na dohodu, a po ukončení školy na hlavní! S těma jazykama to nebude tak zlý, obecně se uvádí na úrovni maturity, ale prostě záleží na tom, jak jim padnete do oka, jestli jim zapadáte do konceptu, jestli budete ochotni k tomu a tomu! No je to hodně o štěstí a náhodě při tom velkém počtu zájemců! Tak ať se daří! Čauky mňauky! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2008 16:56:26, Veronika) Když měřím 185cm, a přestože jsem štíhlá a atraktivní, tak mam smůlu, vidte? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2008 18:20:53, Hanka) To Veronika: No můžeš se jít zkusit poptat po více aerolinkách, uvidíš co ti řeknou :) ale já mít 185cm, být štíhlá a atraktivní (ne že nejsem, ale ta výška chybí :D) tak jdu na modelku, nebo tak něco :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 11:07:45, Olga) Podle mě to jde při studiu těžko skloubit. Letuška je pořád na nohou, léta,... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 11:29:25, Hanka) To Olga: Ale mají docela dost volna i, když se mrkneš... podle mě to jde, ale samozřejmě záleží na domluvě ve škole atd... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 11:37:52, Olga) Na jaké domluvě ve škole? My měli na všech seminářích povinnou 80% účast. To by mě zajímalo, na jaké škole to umožňují si domluvit... pokud není soukromá, kde si to zaplatíš. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 12:41:53, Hanka) To Olga: někdy lze některé předměty studovat i distančně, záleží samozřejmě na škole, třeba na mém oboru jde tak studovat 2 předměty, což je málo, ale někde více pokud vím reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 12:42:45, Hanka) Ale já mám prezenční studium, tady hovoříme o kombinovaném reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2008 17:06:01, Lenka) No tak uvidím, jestli by to při studiu šlo... Zatím jsem zvládala 2 dvouobory na FSS MU prezenčně a u toho být od prosince do dubna na horách tak třeba by tohle šlo taky. Už budu mít jen jeden obor a na soukromé škole, tak by to nějak mohlo jít... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. domácí práce - Ostatní
  2. Ukončení studia-Úrad práce-Vrácení se ke studiu - Informace o studiu
  3. Mam pokračovat ve studiu nebo ne? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. Práce vědce - molekulárního biologa/biotechnologa /genetika - Informace o studiu
  5. Sociální práce - přijímačky - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Práce u dodavatele energií - Ostatní
  7. Celoživotní studium v navazujícím studiu obor VSRR ve středisku Hradec Králové - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. Práce v kriminalistické laboratoři jako zdravotní laborant? - Informace o studiu
  9. informace o studiu - Informace o studiu
  10. Práce+prezenční studium - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.