BIBS - recenze


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.05.2008 13:13:41, Vitek, zhlédnuto: 31864x, reakcí celkem: 105Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekBIBS - Brno International Business School nedoporučuji. Byl jsem tam na dni otevřených dveřích. Nabízí sice magisterský program pro absolventy VOŠ, ale trvá to 3 roky a pak dostanete pouze titul MSc. nikoliv Mgr. nebo Ing.. Navíc se platí školné cca 55 000 Kč za rok + učebnice, pomůcky.

Email: greatwitseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2008 18:37:02, LILI) "Pouze MSc"???? MSc = Master of Science a rovna se to treba nasemu Ing nebo Mgr, jenom je to anglicky!!!! Stejne jako MA nebo MBA, proste nedostanes ceskej titul ale anglickej, v tom snad neni problem ne? Mozna by neskodilo se nejdriv informovat, co jaky titul znamena.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2008 18:49:30, 1B1 11112) já osobně se dokonce domnívám že MSc. je mnohem relevantnější než Ing., o Mgr. ani nemluvě) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2008 18:53:42, vcvc) "1B1 11112 odpověděl(a) » já osobně se dokonce domnívám že MSc. je mnohem relevantnější než Ing., o Mgr. ani nemluvě)"

    Domníváš se špatně. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2008 19:01:52, 1B1 11112) tak se podívejme např. do Německa:
    "The Master of Science (M.Sc.) is an academic degree which is awarded in the natural sciences, mathematics and informatics. Depending on the focus of studies, it can also be awarded in engineering or economics. There is always a total of 5 years of study needed which corresponds to 300 ECTS-Credits. Furthermore, it always requires a scientific thesis. All Master's degrees in Germany are equivalent and qualify for a doctorate program. They are also equivalent to the traditional five-year Diplom and Magister degrees. The degree "Master of Science" is in most cases not followed by a field of study. It can be awarded by university alternatively in the german translation "Magister der Wissenschaften", but one cannot switch between the degree notations at will and must use the form as it was awarded."

    Myslím, že další komentář není zapotřebí. MSc. je relevantnější než jakejkoliv českej Ing. nebo Mgr. - z jakékoliv univerzity. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2008 19:52:14, Vitek) Hlavní problém s tituly obecně je, že není celosvětově sjednocená škála vysokoškolských titulů. V každé zemi, oblasti tak mohou preferovat něco jiného. reagovat zde
    Email: greatwitseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2008 19:52:14, vcvc) Tímto si nic nedokázal. A Master je jednoroční nebo dvouletý - za předpokladu, že již máš na úrovni undergraduate degree (na úrovni našeho bakaláře). Ale já spíš nesouhlasm s tím, že se snažíš porovnat MSc. a Ing, Mgr. Ty tři písmenka totiž nehrajou roli, jde o to, ze které univerzity máš titul. A zkus někomu z MFF říct, že jeho titul Mgr. je něco míň než Ing (třeba z VŠE:P)

    Chtěl bych tě požádat, abys přemýšlel o tom, co píšeš a nepsal nesmysly. Já taky nechodím na fóra mediků a neříkám, jak se mají rovnat kosti. ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2008 00:22:24, Tom) To je zase téma.

    BIBS nabízí UK MSc. a ne německý. Většinou tam bývá roční studium na MSc programech, na rozdíl od dvou let u nás, a všeobecně v EU.

    Myslím že pro absolventy VOŠ je to exkluzívní nabídka. Jinde by po nich chtěli nejdřív si udělat Bc. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 21:51:19, Ywusze) » Již jsem tenhle příspěvek vložila k odkazu Brno international business school. jde vidět, že vše je pouze o informovanosti! Mimochodem, výhodou téhle školy bylo, že v ceně studia byla i literatura a neplatila jsem ani korunu navíc.Nostrifikace (tzv. nostrifikační doložka) potvrzuje, ze MSc nebo BA (hons) je na stejné urovni jako titul Bc. nebo Ing. programu Ekonomiky a managemnetu na Mendlově lesnické a zeměnělské univerzitě v Brně. Hromada lidí o tom nemá ani páru!!!Dne 24. 06. 2008, 21:06:46 hod. ywusze odpověděl(a) » letos jsem tuhle školu dokončila. musím konstatovat, že obtížnost posoudit nedokážu, jelikož jsem nikdy na veřejné škole nestudovala.do prváku hromadně nabrali 290 lidí.ve čtvrtém ročníku se nás setkalo už jen 100 a na tenhle počet se nabalili chudáci co měli odklady. dost bazírují na takzvaných assignments, zhruba 15-30 stran, čím vyšší ročník tím více.důležitý je pojem nostrifikace, který tahle škola moc nezdůrazňuje (možná poslední dobou).v podstatě spolupracuje s mzlu brno a the nottingham trent university. na žádost studenta b.i.b.s vyřídí skrze mzlu brno takzvanou nostrifikační doložku, což znamená, že stvrzují, že titul ba (hons) je ekvivalentní k českému titulu bc. ekonomiky a managementu na fakultě mzlu brno. nyní nabízenjí i takzvané double degree (održíte český i anglický diplom = zbytečné).s titulem ba (hons) in business a s možností nostrifikace (poplatek 600 kč) si potom můžete dát přihlášku na veřejnou školu kdekoliv v čr a nemusíte dále platit za navazující msc. já se letos dostala na veřejno. msc stojí nyní 52 000.
    email
    » Dne 24. 06. 2008, 21:06:56 hod. ywusze odpověděl(a) » ještě dodatek, každá škola má svá pozitiva i negativa (veřejná i státní).myslím,že úrověň nebyla nejhorší, ale určitě ne nejlepší.po udělení titulu se můžete hlásit na navazující magisterské studium veřejných vš = výhoda, škola to moc nezdůrazňuje. nostrifikaci zmiňuje, ovšem je to každého problém zda o ní ví a požádá si.když jsem nastupovala, studium stálo 26 tis./rok, nyní stojí 33 tis./rok.předměty, které lidem například nedali ani na potřetí: statistika, mikroekonomie, matematika, podniková ekonomika, finanční řízení. naštěstí ne můj případ. lidi museli modul odchodit znovu a znovu jej platit, jiní volili odklady. 26.tis. není zase suma, za kterou by se dávalo něco zdarma. ještě se tam jedná o jeden háček: pokud někdo máte již titul dis. (ekonimický směr) a pracujete v oboru, přihlaste se rovnou na msc. budete mít vyšší titul (zaplatíte zhruba stejně = cca 100 000 za celou dobu studia), strávíte tam kratší dobu, ale závěrečná práce celá v aj.v anglii je dis (diphe) považováno za vysokoškolské studium a tudíž to jejich zákony umožňují jít rovnou na téhle škole na msc. tohle nám také ovšem nikdo neřekl. je to byznys. zaplatíte ba (hons), dále půjdete na msc, to je 2krát 100 tis. co si člověk nezjistí nemá, jak se lidově říká. já a mí spolužáci jsme to zjistili až během studia. reagovat zde
    Email: iva.kramlovaiolcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 11:11:14, Mirka) Tak tady bych dávala pozor. Mám pocit, že pokud tam budete studovat, tak budete muset žádat o nostrifikaci české MŠMT a to Vám ten titul neuzná, protože není možná bez Bc začít u nás (ani nikde jidne) studovat Mgr. navazující program. Podle mě je to podobný případ jako MIPP, ta škola nebude mít akreditaci... Jinak, Mgr (přírodní a humanitní vědy)=Ing (technické, ekonomické a zemědělské obory) = MSc/MA/MEd. apod. Prostě je to totéž (ukončené magisterské studium, žádné inženýrské apod. neexistuje), ale pochází to z různých zemí... Dnes už je to sjednocené. Až vystudujete, tak dsotanete dodatek k diplomu, kde tohle bude řečené... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.10.2009 13:58:49, Evka) Obavy v tomto případě nejsou na místě. Jsem absolventkou bakalářského programu BA(Hons) při B.I.B.S. a mohu potvrdit, že MZLU v Brně vám po zaslání žádosti, seznamu absolvovaných předmětů a notářsky ověřené kopie diplomu nostrifikační doložku vystaví (celá procedura trvá cca měsíc). Nyní studuji na veřejné vysoké škole navazující magisterský program a neměla jsem při zápisu do studia sebemenší problém. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2009 12:39:37, music) Nostrifiaci titulu BA(Hons) i MSc pro absolventy BIBSu provádí brněnská MZLU (za mírný administrativní poplatek 1.000,-Kč) a to již dlouhodobě pro studium ekonomicko-manažerské a nově i pro právnicko-manažerské.
    Takže "české" tituly Bc. Mgr. a Ing. bez problémů :-)
    Jsem končící student MSL a tato informace je zcela oficiální a ověřitelná i na studijním odd. BIBSu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2009 16:02:36, Pavel) Není mi jasná věta " Takže "české" tituly Bc. Mgr. a Ing. bez problémů ". Mám tomu rozumět tak, že po absolvování např. studia MSc, a následné nostrifikaci ze strany MZLU lze používat i ekvivalentní české tituly Mgr. příp. Ing.? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2010 19:23:48, absolvenka B.I.B.S.) Po dostudování programu MSc. lze užívat jen tento titul, nikoliv Mgr. nebo Ing. Nostrifikace vydaná MZLU = uznání britského titulu MSc jako plnohodnotného ekvivalentu vybraného magisterského programu české veřejné VŠ, toť vše.
        reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2009 12:10:14, Anet) Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když vystuduji vyšší školu a dosáhnu titulu DIS., můžu pokračovat na vysoké škole ve studiu?a dosáhnout titulu MGR.? reagovat zde
    Email: Anettkaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.10.2009 18:23:11, Evka) Na veřejné vysoké škole není možné po absolvování VOŠ nastoupit na navazující magisterské studium. Musíte nejprve úspěšně absolvovat Bc. (3roky) a až po té se přihlásit na Mgr.(2 roky). Naopak BIBS umožňuje těm, kteří mají titul DIS (ekonomický směr) a praxi v oboru absolvovat POUZE magisterský program v délce 2,5 roku a obdržet britský titul MSc.(viz příspěvek od Ywusze). České tituly Mgr./Ing. se na této škole neudělují. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.10.2009 12:31:33, Zdena) musím oponovat, veškeré udělování titulů se řídí právními předpisy, české právo neumožňuje po absolvování VOŠ-ky absolvování navazujícího studijního programu, jediné co lze je, že pokud VOŠ-ka spolupracuji s určitou vysokou školou, může uskutečňovat bakalářské programy nebo po absolvování vyššího odborného studia může nabídnout tzv. rozdílové-postupové zkoušky a pak dotyčný může získat titul bakalář, ale na navazující mgr program lze nastoupit pouze s titulem bakalář, event. vyšším titulem (mgr, ing) reagovat zde
        Email: zdenek.smidaemailcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2012 15:44:54, Komanč) Českými právními předpisy se řídí v tomto případě leda prd - B.I.B.S. nemá českou akreditaci ale britskou, takže jí české MŠMT i česká Akreditační komise může z vysoka políbit ( )( ) S09 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2009 09:59:16, Milan) Dobrý den, svůj dotaz směřuji na všechny, kteří mají zkušenosti s touto vzdělávací institucí. Jaký je váš názor na BIBS jako takovou a systém výuky ? Nemáte někdo zkušenosti přímo s programem MSc in Law and Business Management Studies organizovaným na BIBS ?

    Díky za vaše odpovědi. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2010 19:52:59, Judita) To Milan : jaké máš teď zkušenosti s BA (Hons) in Law and Management? Já mám za sebou první den úvodu a jsem trochu zklamaná. Nemám pocit, že bych se dozvěděla cokoliv nového a pokud bude zbytek výuky vypadat podobně, asi se mi nebude chtít jezdit kvůli tomu z Prahy do Brna. reagovat zde
      Email: ditcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.10.2009 21:06:58, Anita) ja teprve zacinam na bibs, (bc) a mne se tahle skola celkem libi. ja bych se vas skusenejsich chtela zeptat ci mi nevite poradit ohledem temat na prvy assigment.nejakou stranku neo knizku,nebo neco takoviho.mame si libovolne vybrat tema z oblasti pravni nebo ekonomicke ale ja to teprve zacinam studovat takze nevim.mockrat dekuji:) reagovat zde
    Email: anita.angel6hotmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.11.2009 19:23:42, Franta Vopička :-)) Anito, student VŠ by měl být schopen samostatného rozhodování – vybrat libovolné téma, které nějakým způsobem souvisí s přednášenou látkou konkrétního modulu, by snad neměl být problém. Pokud lektor neuvede na přednáškách doporučenou literaturu, můžeš navštívit knihovnu a vybrat si publikace, které s vybraným tématem nějakým způsobem souvisí. Informace je dále možné čerpat z internetu, odborných časopisů atd. Případné nejasnosti je vhodné řešit přímo s vyučujícím na konzultačních hodinách. Obecná doporučení pro psaní sem.prací: http://nb.vse.cz/kreg/Word/Odb_text.htm
      Práce studentů BIBS si můžeš prohlédnout i zde na stránkách: http://www.vejska.cz/studijni-materialy?material_school=5 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2010 15:38:40, Borik) Ja tu skolu studoval, take z predchoziho studia DiS. a následnou praxí. Ušetřilo mi to tedy čas strávený na VŠ. Dobrá praxe Vám dle mého názoru dá většinou mnohem více, než prosezený čas ve škole, kde si často přednášenou problematiku nedokážete reálně představit.

    Výhody školy z mého pohledu: cena, kvalitní profesoři (z praxe), studium jen v sobotu a neděli!!! To jiná obdobná škola v ČR nenabízí. Pokud chce člověk nadále pracovat, ale i se vzdělávat. Je BIBS rozumná volba.
    Od 2009 studium čistě v češtině.

    Nevýhoda: všechny zkoušky (jen písemné assigmenty) se odevzdávaly většinou v posledních dvou měsících školního roku. Bylo jich dost! Je to tedy neuvěřitelný žrout času!
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2010 21:59:55, HB) Já bych se nebál B.I.B.S. doporučit, je to asi jediná škola v ČR kde se dá studovat zahraniční studijní program v češtině a ono když by se někdo chtěl ucházet o zaměstnání třeba ve VB, tak titul Ing. nebo Mgr. je mu k ničemu narozdíl třeba od MSc. nebo MBA, celkově ceny v porovnání s jinými business school u nás jsou docela slušné, proto do Brna jezdilo i hodně kolegů z Prahy i jiných končin naší země, nedávno tuším otevřeli i pobočku v Praze, komunikace s lektory i se studijním vypadá tak jak by člověk očekával u placeného studia, i když drobná nepochopení se taky vyskytla. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2010 12:56:17, dingo) dobry den, chcel by som sa opytat, aky je rozdiel medzi jednorocnym a dvojrocnym titulom Msc.? dakujem reagovat zde
    Email: mathalazetsk
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2010 19:07:54, absolvenka B.I.B.S.) Nespletl jste se? Domnívám se, že jednoleté studium MSc. snad ani neexistuje, standardní délka studia je 2 roky (event. 2,5 roku) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2010 10:58:12, Adler) Zdravim,
        Jsem studentem britske univerzity a rad bych objasnil jak to je s BA (HONS) a s MSc. Jestli je to min nebo vic nez nase Bc. nebo Mgr. (Ing.) zalezi na tom, kde chce clovek pusobit. Jestlize chcete pusobit v mezinarodnich firmach, at uz v CR nebo ve svete, tak ma rozhodne vetsi cenu BA (Hons)/MSc Pokud vsak je Vasemi ambicemi pusobit ve verejne sprave, pak je pro Vas Bc./Mgr./Ing. dobrou variantou. MSc se studuje tzv. flexible ve dvou letech nebo intensive v 1 roce. S nostrifikaci s BA (Hons) a MSc jsem nezazil zadne problemy. MSc je pro ceske zakony rovnocenny jako Ing. Rozdil ale uvidite pokud chcete studovat napr. na Open University ve Velke Britanii - prijeti do MBA staci BA (Hons) ale pokud mate cesky titul tak chteji Ing. Stejna situace v anglii nebo v americe je, ze pokud mate BA (Hons) muzete studovat rovnou PhD coz s Bc. jsem nikoho nevidel. Ja osobne jsem si studium BA (Hons)/MSc vybral protoze chci pusobit v mezinarodnim prostredi a je vice orientovano na praxi. Hezky den! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2010 14:43:58, Verunka) MSc. je mnohem prestižnější titul než Ing. nebo Mgr. Školné zahrnuje učební pomůcky. Výuka je kvalitní, vedená špičkovými tutory. Přístup na jedničku! Mohu jen a jen doporučit!!!! reagovat zde
    Email: verunkaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.09.2010 11:37:34, Evka) S tvrzením, že MSc. je mnohem prestižnější než Ing. nebo Mgr. nemohu souhlasit. Vždy záleží, ze které vysoké školy titul máte. I české tituly lze v zahraničí nostrifikovat na MSc. V ČR je obecně titul udělený veřejnou VŠ vnímán laickou i odbornou veřejností jako hodnotnější než titul z kterékoliv soukromé (tuzemské) VŠ. I v zahraničí bude nostrifikovaný diplom např. z Karlovy univerzity mít větší váhu než z BIBSu. Spolupráce s Nottingham Trent University je jistě zajímavá- ovšem i z diplomu, který obdržíte je patrné že jste nestudovali přímo tam, ale na soukromé VŠ, která získala akreditaci, což onu "prestiž" také o něco snižuje. Tím nechci říci, že BIBS je špatná škola, ale v zahraničí se jedná o naprosto neznámou organizaci a v ČR o ni ví jen hrstka lidí. Btw. stojí za zmínku i fakt, že v zahraničí není Nottingham Trent University považovaná za prestižní univerzitu! Tou je The University of Nottingam http://www.nottingham.ac.uk/! Ano, název je to podobný, ale jedná se o zcela jinou školu ;).
      Co se ovšem BIBSu upřít nedá je kvalitní výuka. Přednáší zde lidé z MZLU, VUT, MU a odborníci z praxe - ovšem požadavky kladené na studenty nejsou nikterak vysoké. Studium MSc. není podobné klasickému vysokoškolskému Mgr./Ing. studiu. Jedná se v podstatě o manažerský kurz. Chodíte na přednášky a klasifikaci získáváte pouze za vypracování seminární práce ke každému vyučovanému předmětu- práci můžete vypracovat v průběhu celého roku (díky neexistenci zimního a letního semestru). Zkoušky zde vůbec neděláte, studium je zakončeno pouze vypracováním závěrečné práce, státnice se nedělají. Anglicky (i když se jedná o britský program) nemusíte umět ani slovo. Studium MSc. tedy bez problémů zvládne i méně zdatný student...:(
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.09.2010 13:50:29, Adler) Dobry den,

        dovolim si nesouhlasit s nekterymi informacemi, ktere byly uverejneny ve Vasem prispevku. Uz v drivejsim prispevku jsem psal, ze zalezi, co clovek od vzdelani ocekava a kam smeruje. Britske vzdelani je vnimano i v CR i v zahranici jako jedno z nejprestiznejsich.

        Co se tyce urovne univerzity, tak je na 57. miste podle THE SUNDAY TIMES UNIVERSITY GUIDE, coz rozhodne neni spatne. To, ze clovek nemusi umet anglicky neni pravda, protoze ty assignmenty se odevzdavaji v anglictine. Sam tu skolu nestuduju, tak nevim proc tam nejsou zkousky, ale ono vypracovat assignment je nekdy tezsi nez slozit zkousku a rozhodne bych netvrdil, ze to zvladne mene zdatny student.

        Ja jsem studentem jine britske univerzity a pdle TSTU ma horsi ranking protoze se jedna o universitu pomerne novou, nic mene v propojeni s vyuzitelnosti v Praxi se jedna o nejlepsi universitu v UK podle THE 2009 - 2010. My v MSc zkousky mame. Statnice nejsou protoze jsou prave nahrazeny prubeznymy zkouskami, ktere maji mnohem vetsi rozsah, nez klasicke zkouky na ceskych skolach. Take v bakalarskem studiu zalezi na znamkach. MSc je rovnocenna kvalifikace jako Ing. a je pravda, ze v oboru business vas radeji vezmou s MSc nebo MBA nez s Ing. Co se tyce deleni na semestry tak u nas semestry existuji, diplomova prace je mnohem obsahlejsi nez pro Ing. a ja protoze muzu srovnavat jsem se mnohem vic naucil do praxe na britske skole. MSc muze byt nostrifikovan pro prokazani rovnocennosti s Ing. a obracene, ale nikdy nedistanete z Ing MSc a obracene.
        Kreditove jsou Ing. a MSc uplne stejne tezke, a MSc se studuje bud behem jednoho nebo dvou let.


        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.09.2010 15:33:17, Petr) jen pro doplnění... na BIBSu se píšou práce pouze v češtině (kromě závěrečné práce), na BA jsou všechny pouze v češtině... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2010 13:16:05, Evka) To Adler: Schopný student sepíše práci samostatně a méně zdatný si nechá pomoci :-) Tj. ani perfektně zpracovaná práce nemusí znamenat, že danému tématu rozumí. Proto se domnívám, že zkoušky by měly být nedílnou součástí, které prověřují znalosti studentů. Ty zde nejsou prověřeny ani při přijímací zkoušce, která má pouze formální charakter – každý uchazeč je přijat. Pokud se tedy v případě MSc. organizovaného při BIBS nejedná o MANAŽERSKÝ KURZ, ale regulerní magisterské studium, které zde někteří vyzdvihují nad klasickým (Ing./Mgr.), mělo by klást na studenty srovnatelné, ne-li vyšší požadavky. Seminárky orientované na praktickou stránku se na ekonomických školách píší všude, takže to bych nebrala jako něco extra. Proč tedy hovoříme o prestižním studiu?!Noth.T.University je spolupracující univerzitou a BIBS je alma mater. V tom je dost podstatný rozdíl, jelikož organizace studia ve VB je ceněna právě pro své požadavky kladené na studenty + samozřejmě díky vědecko-výzkumné činnosti, která na BIBS chybí. V soukromé sféře bude zaměstnavateli úplně jedno, zda máte Ing, Mgr. nebo MSc., spíše ho budou zajímat skutečné schopnosti zam-ce a to jaký přinese firmě zisk. V business sféře je ceněné studium MBA (určené pro vzdělávání manažerů s praxí). Tohle berte jako jeden z názorů, se kterým nemusíte souhlasit a můžete mě za něj klidně virtuálně ukamenovat :-)

          Jak je to s uznáváním českých titulů v zahraničí se můžete dočíst například zde:
          http://www.vysokeskoly.cz/clanek/jak-je-to-vlastne-s-temi-vysokymi-skolami
          Cituji: „Politický vývoj v Evropě vede ke sjednocení, nebo alespoň přizpůsobení vzdělávacích systémů. Příkladem může být Boloňská dohoda z června 1999, v níž se členské státy evropské unie zavázaly přejít na třístupňové vysokoškolské studium. Co to znamená v praxi? Každý studijní program je rozdělen na bakalářské, navazující magisterské a doktorandské studium tak, aby si zátěže studia na různých školách přibližně odpovídaly a studenti mohli navazovat na své dosavadní vzdělání i na jiných školách, klidně i v zahraničí. Výsledkem by mohl být student, který dodělá bakalářské studium v Česku, naváže magisterským studiem v Německu a pro doktorský titul si pojede za příslušným školitelem do Anglie. Česká republika jako členský stát se do Boloňského procesu začlenila“
          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2012 15:56:02, Komanč) Na B.I.B.S je to s těmi zkouškami je to na maagisterských oborech takhle:

            Titul Obor Zkoušky
            Msc Business management NE
            Msc Law and business management ANO
            MBA Senior executive NE
            MBA Senior executive - IS/IT route NE
            LLM Czech Business Law in the European Union ANO
            reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.10.2010 23:02:37, qqqq) Tuto školu studuji zároveň s českou veřejnou vysokou školou. Zkoušky zde samozřejmě děláte. Pro úspěšné uzavření modulu / předmětu musíte vypracovat assignment + úspěšně složit zkoušku. Pokud někdo studuje double degree, tzn., že získá titul Bc. i BA, tak tito studenti musí odevzdat bakalářskou práci a vykonat státní zkoušku. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2010 00:50:09, Evka) Jen pro upřesnění – zkoušky se dělají v bakalářském studiu, tj. BA(Hons) a Bc. (které je navíc zakončeno státní zkouškou+obhajobou bakalářské práce). U magisterského studia MSc.(které organizuje BIBS)se zkoušky samozřejmě nedělají, klasifikace se uděluje pouze za zpracování seminární práce ke každému modulu, který má student zapsán a to v českém jazyce, závěrečnou práci zde píší studenti od r. 2009 taktéž v ČJ. Tyto informace jsou zájemcům k dispozici i na stránkách školy: www.bibs.cz reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.09.2011 15:55:14, Komanč) To také není úplně pravda, BIBS nabízí dva MSc obory - Business management studies, u toho zkoušky opravdu nejsou, ale také Law & business managemnt studies a ten má některé moduly (předměty) zakončeny i zkouškou. Tohle se dá také dočíst na jejich webu. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2011 11:55:38, Martina) Skusky sa na BA(Hons) in Law and Business robia!!!!! Su formou elektronickych testov. To znamena, ze sa zaregistrujete a pridete v dany termin do skoly. Prihlasite sa na PC pod vasim menom a heslom a z daneho predmetu vam pocitac vylosuje otazky, ktore vam pripravil lektor prislusneho predmetu. Skusky su robene logickym systemom, to znamena, ze nedostanete vzdy 30 otazok a teraz odpovedate ako na beziacom pase. Dostanete niekedy iba 15-20 otazok, ale aj sa zapotite, pretoze musite vyvodzovat spravnu odpoved z toho, co ste sa naucili. Mate samozrejme 4-5 odpovedi, ale casto su tak podobne alebo tak vylucuju jedna druhu v tom najmensom detaile, ze si prestanete byt isti tym co viete.
        Assignmenty daju zabrat, co vam poviem, z roka na rok su prace zlozitejsie, pretoze pisete vzdy odbornejsie texty, pretoze aj studium a predmety sa prehlbuju do detailov, respektive prehlbujete svoje odborne znalosti a tym padom mate aj co robit, aby ste nasli v kniznici knihu, ktora vam sadne do temy a zaroven v ktorej je platna pravna uprava.
        Co sa tyka pripravy na skusky, dostanete z roka narok taktiez obtiaznejsie knihy, slovo dostanete plati. Su v cene no pripravte sa na to, ze vam nikto neda pod nos poznamky ako na verejnes skole, takze ste nuteni si 200 stran precitat pripadne spoznamkovat a potom sa ucit co zabera dooost casu.
        Ja osobne by som si len koli tomuto urcite uz druhykrat vybrala statnu skolu a denne studium, kde dostane student vsetko takpovediac do huby.
        Velku studentsku spolupracu v tomto smere neocakavajte, pretoze tam studuju nielen mladi, ale aj ludia co su zamestnani a maju rodiny a nejak ich vase problemy nebudu zaujimat. Kazdy si sleduje svoje, akurat tak info o skuskach a otazkach co sa vyskytli dostanete, no to je tak vsetko.
        Co je dobre je to, ze mame spominany intranet, kde mame pristup k elektronickej kniznici, z tej vyuzivam iba Beck - teda pristup k platnym zakonnikom - zadarmo.
        Som v 3. rocniku a momentalne premyslam nad tym, ci neprestupim na inu skolu po dokonceni BA.
        Ak chce niekto studovat pravo ako take, nech si vyberie statnu univerzitu alebo UNINOVU. Uninova vam da magistra prava v mene slovenskeho ministerstva skolstva no bude vas to staaat o hodne viac, pretoze si knihy kupujete, platite drahsie studium a platite za kazdy opravny termin skusky cca 2000 korun ak nie viac... reagovat zde
        Email: unilady1hotmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.09.2010 07:54:28, Katka) Dobrý den, chtěla bych se zeptat, někoho kdo studoval BIBS obor ekonomie a management, jak je to s konzultacema, jsem z Prahy a bohužel nebudu kvůli práci asi moci dojíždět na všechny přednášky :( Dá se to i tak zvládnout??? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.09.2010 08:53:57, Martin) Sám mám zkušenost jen zprostředkovaně (pár lidem jsem pomáhal s doučováním a konzultacemi k assignmentum), ale co od nich vím tak by přednášky měly být povinné z nějakých procent (např 80%) (pokud vím tak se musí student vždy zapsat, nicméně prakticky to dle mne moc nekontrolují). Zkoušky lze dělat v Praze, assignmenty odevzdat poštou. V prváku je tak 200lidí, druháku 90, třeťáku 40-50 (lidi toho nechájí kvuli ztrate motivace nebo času). Jinak pokud máš v plánu jít i na Mgr (případně MSc) tak nechoď na doble degree (titul ti nostrifikují=na jiných školách ho berou jako normální Bc.) - toto studium je rozdílné jen ve státnicích a diplomce na konci a hlavně v ceně studia :-) Pokud bys chtěla ještě nějaké info ozvi se na mail ;-) reagovat zde
      Email: jurecinmailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.09.2010 08:59:07, Martin) Jo a ještě něco :-) Dostaneš všechny materiály takže přednášky ti prakticky k ničemu nejsou a když tam nebudeš, tak to tvoji šanci na úspěch nijak neohrozí.... Stačí si nastudovat literaturu a jít na zk (+případně se domluvit na doučování, resp schůzce s někým, kdo to už má za sebou a řekne ti na co se zaměřit etc.)
      Co se týče assignmentů není to žádná hrůza, při nejhorším se dá domluvit na nějaké konzultaci případně pomoci :-) reagovat zde
      Email: jurecinmailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.11.2010 19:55:20, Tomas) Dobrý den,

    potřeboval bych nějaké info od dalšího roku jsem se rozhodl studovat tuhle školu. Konkrétně
    Program BA (Hons) in Business Management. Tak bych se chtěl zeptat co do náročnočti studia + angličtiny.Je možné , že mi započítají nějaké předměty? Půjdu z MU.

    Díky za odpověď reagovat zde
    Email: tomaszaplseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.11.2010 22:50:39, Dave) Zdravím !! :)
    momentálně si vybírám VŠ a tahle škole mě fakt zaujala. Trošku se jen bojím, jak to je přesně s přijímačkami ? O těch jsem se nikde nedočetl a tak vůbec netuším, co mě čeká. Dále bych se rád zeptal, zda-li někdo tuší, jestli se dá titul Msc studovat v Praze ?

    Děkuji

    Dave reagovat zde
    Email: Dave.filipekseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2010 12:33:02, Oldis) Pokud umite dobre anglicky, tak pak Vam doporucuji Prague College, ktera nabizi MSc in International Management ve spolupraci s Teesside University. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2010 16:37:37, Zdenek) klasicka diskuse o nicem. absolvoval jsem na BIBS program MBA. A jelikoz to je muj v poradi paty titul (a to sem nepisu proto, abych se vytahoval, ale proto, ze mohu srovnavat mezi skolama) tak si troufam tvrdit, ze skola je to vyborna. Vsechny assignemnty jsem aplikoval dovnitr nasi firmy, nektere byli probirany i na globalni urovni spolecnosti.
    Na druhou stranu jednoznacne plati nasledujici: studium balalare je proste "must" k tomu, aby clovek mel odrazovy mustek na tvurci praci v navazujicim studiu a sebevzdelavani. Zakladni otazkou, kterou by si kazdy mel polozit je, proc chci titul. Jenom ho mit a nebo neco umet a pouzit to v praxi? Nastesti ja jsem tip cloveka, co se celozivotne s radosti dovzdelava, a neresim kde za kolik penez "obejit system" a co nejlehceji mit titul. Jeste se mame hodne co ucit od nasich zapadnich sousedu.
    Kazdopadne skola je jenom nastroj a nasmerovani, prace s datama a selsky rozum je na kazdem z nas. Ale za sebe rikam, ze BIBS byla vyborna volba na MBA.
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2015 10:13:39, Alena) Absolvente 5 VŠ! Prosím, nauč se pořádně česky. Je ostuda, že nezvládáš učivo 1. stupně základní školy. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.12.2010 02:16:30, Tomáš) Zdravím, je tu absolvent BA (Hons) in Law and Management? Nebo jeho student...zajímalo by mě několik informací a rád bych je prodiskutoval. Díky Tomáš reagovat zde
    Email: cosmosobseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2011 08:54:43, Janka) Ahoj,

    zajímalo by mě, jak je organizováno studium na této VŠ. Jak je organizovaný semestr, kdy je zkouškové, kdy se konají písemné práce, Jak je to během víkendové výuky? Pomůže škola s zařízením ubytování a nebo si to musím zajistit sama? Jak je to se stravováním? Je v budově školy nějaká možnost? chci studovat obor právo a ekonomie. Jak je těžká matika na škole? Dík za odpovědi. reagovat zde
    Email: cermakovajankagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2011 10:11:05, Petr) Zkouškové je po celý rok - zkoušky jsou formou testu a,b,c,d na PC v budově školy Brno, Praha. Písemné práce mají vždy termín odevzdání + je možné každou posunout o 30 dní+ je určitý počet dní na posunutí navíc na každý rok studia (myslí 60).
      Výuka je cca jednou za tři týdny sobota, neděle účast by měla být tuším z 60% povinná,
      ale nevím jestli téo reálně někdo hlídá.
      Během výuky prezentují látku, řeknou jak mají vypadat písemné práce. Vše je ale také v literatuře a materiálech, které dostaneš.
      Ubytování mají za nějakou levnější cenu (alespoň co vít to tak mívali) v jednom hotelu.
      Matematika je u tvého oboru tuším spojená se statistikou, dříve byla hodně o příkladech (ale dalo se na to v pohodě připravit pokud si sehnala někoho, kdo se v tom trochu orientuje a má to případně za sebou - cca tak dva dny přípravy abys zvládla zkoušku, pokud bys to chtěla ale i opravdu umět, tak o poznání více) nyní otázky měnili více na teorii (nevím jak u práva, u ekonimiky a magementu to vím určitě)
      Snad je to vše co jsi chtěla vědět :-)

      reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.01.2011 16:48:33, Leona) Má prosím někdo zkušenosti na BIBS se studiem navazujícího programu PRÁVA? Paní sekretářka dost krásně vysvětlila, vyrovnávací semestr, 2 roky navazujícího studia, titul mgr, rigorozní zkouška a zápis do advokátní komory samozřejmostí. Ovšem v Advokátní komoře o tom 100% přesvědčení nejsou že by po absolvování této školy nás tam zapsali? reagovat zde
    Email: schrankamojeseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2011 22:37:04, qqqq) Tak to se mi moc nezda a pochybuju, ze by ti to nekdo z BIBS rikal. Ja na BIBS ted koncim obor Pravo a ekonomika v bak. studiu, nasledne je mozne pokracovat v mag. studiu v temze oboru a ziskat titul Msc. Mam pocit, ze si pletes dve ruzne skoly - BIBS (www.bibs.cz) a BIVS (www.bivs.cz ktera skutecne navazujici mag. studium v oboru pravo nabizi). reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2011 10:31:42, Lili) K tomuto příspěvku bych ráda uvedla fakt, o kterém mnoho uchazečů o právnické vzdělání na soukromých školách nevědí a mnozí jsou po té nepříjemně překvapení. Pokud máte po dostudování VŠ ambice stát se advokátem (tj. ne "jen" podnikovým právníkem) jděte na veřejnou vysokou školu či na již zmíněnou Uninovu VŠ (tímto nechci dělat této škole reklamu - v podstatě ji neznám, ale v současnosti se jedná o JEDINOU SOUKROMOU školu na území ČR, po které máte možnost po vykonání povinné koncipientské (min.3-leté) praxi skládat advokátské zkoušky http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=2810 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2011 11:09:27, Michal) To je nejaky vtip, ne? Zatim zadny absolvent Uninovy nebyl nikdy zapsan ani mezi koncipienty. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2011 12:31:35, Leona) Copak uninova už má nějaké absolventy? Myslím, že je to jedna z novějších škol a ještě nikdo neabsolvoval.S15 reagovat zde
          Email: schrankamojeseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2011 19:33:24, Michal) V Brne funguje jejich pobocka asi od roku 2003, takze maji asi 3 rocniky absolventu. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2011 20:44:57, Lili) No legraci si nejspíš děláte vy S13. V předešlém příspěvku jsem připojila i odkaz na oficiální stránky České advokátní komory, ve kterém je jasně uvedeno že absolventi Uninovy VŠ se mohou přihlásit na advokátské zkoušky. Zřejmě Vám unikl fakt, že na advokátské zkoušky je připuštěn absolvent právnické fakulty, který má za sebou min.3 letou KONCIPIENTSKOU praxi! Bez splnění této podmínky se k advokát.zk přihlásit nelze! Advokátské zkoušky organizuje Česká advokátní komora, takže to co píší na svých oficiálních stránkách asi nebude hloupost, nemyslíte? Nevím z jakého zdroje jste se dozvěděl, že žádný absolvent UŠ nebyl nikdy koncipientem - na to existuje nějaká statistika S08 ?! reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2011 21:11:56, Lili) ještě pro doplnění...jak píše Leona v předešlém příspěvku, Uninova o.p.s. nemá žádné absolventy, jelikož vznikla v r. 2009 :D (google odhalil pravdu - http://www.epravo.cz/top/clanky/uninova-vzdelani-bez-hranic-56482.html... takže to co jste napsal je jeden velký nesmysl... reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2011 15:23:16, croft) jenže od roku 2003 ta škola působila v Brně pod názvem Institut dalšího vzdělávání, tudíž absolventy má a osobně znám koncipoše který tuto školu absolvoval a je v ČAKu zapsan reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2011 09:58:25, Michal) Ta Uninova meni kazdy chvili nazev - nevim zda to neni z toho duvodu, aby zacinala s cistym stitem. Nejdriv to byla Bratislavska vysoka skola prava, ktera prave mela pobocku pod nejakym jinym nazvem, asi je to ten Institut dalsiho vzdelavani, jak tady pise nade mnou croft. Pak to chvilku byla Uninova, a ted je to nejaky jiny paskvil, Panevropska vysoka skola. Patri to Rusum, maji slovenskou akreditaci pres Carnogurskeho, a expanduji do Cech. Ti koncipienti nebo advokati me vcelku nezajimaji, ale prectete si tu mistni diskuzi o Uninove - ti absolventi z Brna nabizeji lahev konaku za informace o byt jen jedine osobe, ktera byla jako absolvent Uninovy zapsana mezi koncipienty. Takze predpokladam, ze tam opravdu nikdo neni, pokud tak usilovne hledaji jak se nechat zapsat. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2011 20:12:57, Lili) Dobrý den, já tu instituci neznám, vycházela jsem z informací ČAK. V tom že se tato škola rekrutovala bůh ví z čeho jsem si právě dohledala na internetu. Po tomto zjištění ve mně tato instituce také moc důvěry nevzbuzuje...Takže jediná sázka na jistotu (pro budoucí advokáty) je některá z veřejných univerzit...i když po aféře v Plzni si už člověk nemůže být jist ničím ;) reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.10.2011 15:56:41, feeg) Carnogurskeho resp. Paneuropska, skola, je na Slovensku uplne normalne akceptovana rovnako ako hociktora ina vysoka skola. Co sa tyka kvality vyucby, tak by som v ziadnom pripade nepovedala, ze je na SK nekvalitna a pofiderna.
                  Na prijatie sa robia normalne prijimacie skusky, aspon par rokov dozadu to tak bolo. Podobne ako BIBS si skupili, resp. nalakali kvalitnych profesorov z mnohych verejnych univerzit.
                  Pokial je to tak aj v CR, tak by som urcite radsej volila tuto skolu nez BIBS.
                  Tento rok budem absolventkou BA(hons) in Law and Business a neidem ihned na MSc, pretoze si nie som uplne ista, ci chcem dalej do studia na tejto skole investovat, pretoze v konecnom dosledku nie som ani pravnik a ani ekonom.
                  Ak ma niekto skusenosti s absolvovanim BA prava a manazmentu, velmi by ma potesila nejaka reakcia ohladom moznosti prestupu na verejnu skolu, do externeho studia, najlepsie v Prahe.
                  Na Masarykovej univerzite, mozte prestupit na odbor prava, no neuplatnite sa v advokacii a musite skladat prijimacie skusky, ako keby ste nastupovali na klasicke Bc - to mam info priamo zo studijneho.
                  Na skusky sa mi moc pripravovat nechce...existuje nejaka ina alternativa. reagovat zde
                  Email: unilady1hotmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2011 23:01:43, misiakT) ahojte, chcel by som sa opytat, ci je na BIBS mozne studovat a pisat prace aj v slovenskom alebo anglickom jazyku...zaujem o studium mam, len s pisanou cestinou by to pre mna nebolo ono.... vopred dakujem za odpoved.... reagovat zde
    Email: tomasjuchagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2011 20:23:10, Lili) Ahoj, práce lze psát i ve slovenštině... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.02.2011 08:58:33, misiakT) dakujem za odpoved... zajtra maju v Bratislave nejake prezentacie, tak sa na to celkom tesim... so, let\'s see what they got ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2011 08:06:41, Michaela) BIBS je dobrá škola. Učí Vás stejní učitelé jako na veřejných VŠ a mají stejné požadavky. Rozdíl je jen v tom, že se dá studium skloubit dohromady jak s prací, tak například se studiem na veřejné škole. Jám jsem absolvovala studium double degree Bc. a BA (Hons). Důvodem proč jsem si vybrala BIBS byla moje práce, při které jsem nemohla zvládnout státní VŠ - zejména z časových důvodů. BIBS má přednášky o víkendu, zkoušky můžeš absolvovat kdykoliv 7 dní v týdnu od 7:00 do 18:00 hod.Dalo by se říct, že jediné co je jiné, že zkoušky skládáte na počítači. Někdy je to výhoda, jindy je to nevýhoda. Počítač nemá slitování. Za špatnou odpověď se odečítají body. Assignments musíš odevzdat v termínu vždy zhruba 1 měsíc po absolvovaném modulu, případně lze termín odložit. Učebnice jsou v ceně za studium, nic nemusíte shánět. Bakalářská práce má 40-50 stran, státní zkouška se skládá v českém jazyce. U státnice odpovídáte ihned bez přípravy (žádné potítko), před komisí, která je složená z profesorů různých státních VŠ (MZLU, MU, VUT Brno, aj.)S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2011 17:07:07, vanr) Zdravím všechny, přidám i svůj názor. Aktuálně jsem v druhém ročníku llm na této škole. Předtím jsem vystudoval obor Právo na Právnické fakultě MU. LLM mi přišla jako dobrá volba k doplnění vzdělání. Srovnávat obě školy je hodně těžké už proto že PRF jsem absolvoval denně, LLM je kombinovanou formou, organizace výuky a povinností je taky úplně jiná. LLM nabízí i PRF v Brně, ale nakonec jsem zvolil studium na BIBSU z důvodu 1) levnější školné, 2) moduly vedou jiní vyučující (platit takové peníze za přednašky stejných lidí, jako jsme měli na PRF se mi nechtělo). Letos toto studium (doufám) úspěšně dokončím a pak chci jít studovat doktorské studium (PhD) opět na PRF. LLM na Bibsu bude myslím vhodná odbočka. Celkově program LLM hodnotím pozitivně - vyuka má svou kvalitu, na druhou stranu není na místě ji přehnaně glorifikovat, prostě takový standard. Program trochu trpí tím, že škola je přece jen více orientována na management a ekonomické obory, takže by neškodilo llm více oddělit např. od MBA. Ale zase je to pro mě jako pro právníka zpestření a ukázka jiného pohledu (tohle jsem pozoroval asi ve 3 modulech). Po absolvování llm vás v žádném případě nezapíší mezi advokátní koncipienty, vzhledem k rozsahu výuky by to ani nebylo vhodné. Ten nemůže studium na právnické škole v žádném případě nahradit, spíš vhodným způsobem doplnit. Oceňuji orientaci na evropský prvek i individuální problémy, v tomhle je to lepší než např. PRF MU. Jako doplnění již získaného právního vzdělání to myslím není špatné. Kvalita nepochybně převyšuje standard soukromých VŠ, obzvlášť těch "prestižních typu Uninova, Sládkovičovo". reagovat zde
    Email: vanrseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2011 00:35:19, mustafa) ty jsi na Uninově či Sládkovičovu studoval, že to tak víš??? Nebo věříš tomu, co ti kdo nakukal:-( Bohužel začínám být na negramoty z veřejných VŠ co se apriori povyšují nad soukromé docela alergický.
      Studuji soukromou VŠ na magosterském stupni, a mám i bakalářský. Na magisterský stupeň se k nám přihlásila asi 1/3 lidí z veřejných a i státních škol, protože se (dotazovali jsme se) je tamní programy nenadchly nebo škola nemá v oboru magisterský program.
      Zajímaví je, že všichni studenti nově příchozí brečí nad zkouškami, povinnostmi a kvalitou... někteří dokonce již zakusili komisionální zkoušky, a ve dvou případech i opakování předmětu letos.
      Někteří z "nových" se dokonce byli dívat do knihovny na naše práce a žasli nad jejich kvalitou, která ty jejich převyšovala o řády... naopak nám ukázali jejich práce, a mohu spokojeně konstatovat, že jejich práce by u našich zkoušek neprošly ani omylem.

      Ovšem typani z veřejných škol se jenom povyšují a povyšují. Chápu, že kvalita je různá - ovšem to platí i na veřejných i soukromých školách. I ta státní policejní akademie je prý mnohem horší než před patnácti letyS04 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2011 00:36:31, mustafa) pár překlepů - nevidím na klávesnici je noc a tma... místo zajímaví mělo být zajímavé atd... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2012 09:48:10, Stan) BIBS rozhodně nikomu nedoporučuji.
    Právě ukončuji 1. ročník MSc a jsem ze studia dost zklamaný. Zaplatil jsem nemalé peníze a přineslo mi to jen povinnost sepisovat nesmyslné písemné práce. Předpokládá se, že obsahem těchto prací bude 18 - 20 stran tzv. "povídání o říkání" - obecných blábolů a frází, které se mají tvářit, jako by řešily nějaký skutečný problém ve firmě. Ovšem modely a postupy, které jsou pro vypracování prací předepisovány, jsou v reálném životě absolutně NEPOUŽITELNÉ.
    Takže komu nevadí sepisovat za rok desítky stran blábolů, nebo si zaplatí nějakého studenta, který je sepíše za něj (to je běžná praxe), proč ne. Ale pokud byste čekali (jako jsem bláhově čekal já), že vás na této škole něco naučí, byli byste nejspíš zklamaní.
    Jde jen o formalizovaný a legalizovaný postup, jak si zaplatit tilul. Já jsem nastupoval studium už jako absolvent VŠ, takže tuhle draze zaplacenou komedii bohudíky k životu nepotřebuji. reagovat zde
    Email: overlockemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2012 20:23:33, Martin) Já jsem ji dostudoval v listopadu 2011 (MSc) a musím říct, že to bylo časově náročné, ale pomohlo mi to v práci, když jsem jednotlivé moduly konzultoval s kolegy z jiných oddělení. Každá písemná práce totiž vyžadovala hluboké zamyšlení a konzultace s kolegy, kteří se dané věci ve firmě věnují (personalistika, účetnictví, finance, IT...). Získal jsem pak zajímavý přehled i z jiných oborů a z toho budu nějakou dobu těžit. Vím, co mohu od kolegů očekávat a jak mi mohou pomoci s plněním cílů. I samotnou diplomovou práci jsem zaměřil na problematiku, které se v práci věnuji a díky tomu jsem na věc dostal i jiný pohled (zejména díky konzultaci s vedoucím práce, který je také z oboru a měl na věc svůj názor). Pozitivním způsobem se samozřejmě totiž projeví i čas, který věnujete studiu materiálů ze školy (někdy v AJ) a odborných knih. Za normálních okolností se k tomu člověk sám těžko donutí. Já tedy školu jednoznačně doporučuji a jsem rád, že jsem tam získal zajímavé kontakty a mohl vyslechnout řadu profesionálů. Právě fakt, že školu studují pracující dává škole přidanou hodnotu - z běžné hodiny se pak stává brainstorming. Martin reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2013 15:34:12, Ilona) Učebnice a veškeré studijní podklady jsou v ceně studia, za prvé.
    Lidi z praxe a přední odborníci například v oblasti strategického řízení a HR jsou myslím větší kapacity, než někdo, kdo pouze vykládá z učebnice teorii, za druhé.
    Bohužel je v příspěvku opět poznat omezenost Čechů - to je za třetí. reagovat zde
    Email: I.tandlerovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.12.2013 08:03:29, Borlik) Dobry den navstevujem BIBS ale v tejto veci niesom informovana co sa tyka ked to dostudujem. Studujem law in bussines managment a chcem sa opytat ako to funguje ked na magistra sa prihlasim na inu skolu prava ked budem mat titul bakalara z tejto skoly? ak niekto ma s tymto skusenosti tak nech mi poradi vopred dakujem zelam krasny den :) reagovat zde
    Email: gbarbara1204gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.12.2013 14:47:56, Kateřina) Je to úplně šumák, miláčku. Tady nejsi na Slovensku, kde je právník každej druhej, ale v České republice. Tady jsi právníkem pouze ze 4 veř. škol (jediné právnické fakulty v zemi). To znamená, že ten tříletej sranec z Bibsu ti je de facto k ničemu (máš jen titul na dvě věci) a na Mgr. můžeš jít, kam si jen zamaneš, je to totiž úplně jedno. :);)
      Právník z tebe nebude a ekonom víceméně taky ne, na to je ta směska těch přemětů opravdu až příliš směšná.
      Není za co, krásný den a rozum v hrsti, miláčku.S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.12.2013 15:02:54, Borlik) takze mam tomu rozumiet ze keby som sla na magister prava po bakalarovi z bibsu tak pravnicke vzdelanie mi neuznaju alebo ako to mam chapat? a dakujem za skore odpovede :) krasnej den :)
    reagovat zde
    Email: gbarbara1204gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.12.2013 15:34:13, Inkvizitor) Obor Právo a právní věda, který jediný je v ČR považován za ucelené právnické vzdělání, je tzv. dlouhé magisterské studium. Na takový obor se lze hlásit ihned po maturitě. Vzhledem k tomu, že právo je národně specifickou záležitostí, obvykle se jako ucelení právnické vzdělání nutné k výkonu profese např. advokáta nebo soudce neuznává ani skutečně plnohodnoté vzdělání ze zahraničí. Do advokátní komory by nezapsali ani držitele LL.B., LL.M. a Ph.D. v právech z Oxfordu, natož pak absolventa nějaké pochybné instituce. reagovat zde
      Web: http://www.youtube.com/watch?v=CqgZnvfJ9Jg
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.12.2013 15:51:38, Kateřina) Ano, přesně tak to chápej. Je mi líto, ale o takovéto věci jsi se měla zajímat poněkud dříve. Spousta lidí (platičů) na soukromkách si myslí, že když vystuduje třeba právo v podnikání a podobný ***osti, tak že pak budou moci dělat advokáty, notáře, soudce, exekutory, ale bohužel. I na pozici podnikovýho právníka raději vezmou absolventa veřejné PF. Plnohodnotný právník vychází v ČR pouze ze 4 veř. právnických fakult. Zahraniční právnické fakulty též nejsou uznatelné, jak píše Inkvizitor. Právo je národní záležitostí.
      Takže je úplně jedno, jakej navazující obor zvolíš, klidně zvol papuánštinu na fildě a bude to mít stejnou váhu, jako když budeš pokračovat na podobném oboru na Bibsu, Ujaku a dalších neprávnických školách.
      A z bakaláře na magistra na právo nemůžeš. Musela bys studovat zase od začátku, právo je pětiletka (monolit) jako třeba psychologie nebo všeobecné lékařství (6 let).
      Je pravda, že v minulosti chodili lidi z VŠKV z tříletého oboru dodělat dva roky do zkorumpované Plzně, že pak byli plnohodnotní právníci, ale to bylo nelegální a není to ted absolutně možné. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.12.2013 15:01:37, Inkvizitor) K případu "dodělání si magistra" si dovolím lehce oponovat. VŠ může uznat dokonce i část studia na VOŠ nebo třeba i některé kurzy jako ekvivalent splnění předepsaných studijních povinností s výjimkou státní závěrečné zkoušky. Logicky se předpokládá, že povinnost splněná mimo příslušnou školu bude nejméně stejně obtížná - ale aby se předešlo administrativním komplikacím, není to nikde explicitně uvedeno. Dohlížet na to měla ex post Akreditační komise, přílišný počet nestandatdně uznaných povinností měl být dobrým důvodem k odnětí akreditace. Ale všichni víme, jak to dopadlo, když se AK pokusila konat v Plzni... reagovat zde
        Web: http://www.youtube.com/watch?v=CqgZnvfJ9Jg
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.12.2013 15:55:42, Kateřina) + ti přeju též krásnej den S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2014 17:29:13, Marek Poláček) Nedoporučuji, je to sebranka zlodějů, kteří si jen chtějí nahrabat peníze.Nic nenaučí a prdí na vás.A v těch jejich assignmentech mají pěkný chaosek.Nejhorší VŠ škola v Brně a to nejsem sám, kdo to říká reagovat zde
    Email: joke.0seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2014 23:55:40, Katerina) Taky budu reagovat dodelavam obor MSc. na skole, kterou tu spousta lidi kritizuje. Ja jsem se setkala s velice prijemným pristupem a absolutne si na nic nemohu stezovat. A to i v pripade ze jiz nekolik let ziji v zahranici, i v teto situaci mi vysli vstric a snazili se mi co nejvice pomoci ve studiu. Jen mohu potvrdit titul MSc. je uznavany v zahranici nase Mgr. a Ing. neznaji. Z vlastni zkusenosti mohu doporucit a pokud planujete vycestovat, dany titul je jednoznacnou vyhodou. Co se tyce ceny ano je vyssi, ale je to dobra investice (zvlaste pokud pracujete pro mezinarodni firmu). A pro ty co radi kritizuji... vzdy jde o to jaky mate pristup ke studiu, asi by jste se meli taky trochu zamyslet ... myslim si ze pokud se hlasite na vysokoskolske studium jiz mate urcity vek na to aby jste pochopili, ze se i sami musite snazit a ze nejste v materske skolce, kde vas neustale nekdo vodil za rucicku... dulezita je i vlastni snaha S13 :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.04.2014 10:10:38, Jarka) Lol, gramatika slečny vypovídá o kvalitách absolventů této sranda školy více než dostatečně. Nehledě na určité desinformace a klam v příspěvku obsažený. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.04.2014 20:46:08, Katerina) ano pravda 10 let zivota v zahranici a studium na dane skole v anglickem jazyce si svoji dan vybira... to mate pravdu :) nicmene nekritizuji co sama nezkusim, ze... S13 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2014 22:13:39, Matej) Práve som skončil program MSc. a môžem ho len vrelo doporučiť. Na tejto škole prednášajú vysokopostavený profesionáli Z PRAXE. To považujem za obrovské plus, nakoľko na štátnych školách sú to väčšinou len teoretici (česť výnimkám). Preto človek môže z prednášky načerpať fakt veľa. Ak sa do štúdia skutočne opre, čo je každého osobná vec, štúdium mu dá mnoho. Kto si myslí, že si školu zaplatí a bude mať titul, je na omyle. Študoval som ako 1. stupeň - BA (Hons), tak i 2. - MSc. a nie je to žiadna sranda škola, ako to tu "Jarka" spomínala, očividne netuší o čom to štúdium je, alebo to jednoducho nezvládla, že? :) . Ostatné informácie, či už výška školného (podľa mňa je to primeraná suma oproti ostatným školám), alebo ústretovosť hodnotím skutočne pozitívne. Profesionálny a príjemný prístup. Ľuďom, ktorí sa chcú niečo skutočne naučiť a posunúť sa vpred vrelo odporúčam. Tým, ktorí sa domnievajú, že školou preplávajú určite nie. reagovat zde
        Email: matej.jadronmecom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2014 16:09:55, Ludovik) BIBS studovala teta, to studium..., no, prostě nesmysly k ničemu a ještě k tomu draze zaplacený. Nedoporučuju nikomu. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2014 11:44:29, Honza) Po kolikáté se bude studentům soukromých škol ještě připomínat - že VEŘEJNÉ, NE STÁTNÍ. Proboha, jak tě může vůbec někdo brát vážně, když máš hokej v takhle zásadních věcech???
          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2014 12:06:32, T.) Vzhledem k tomu, že tu jsem celkem dlouho, můžu s klidem odhadnout, že jako "státní" označují veřejné školy jak studenti soukromých, tak veřejných (a případně i státních) VŠ.

            PS: Z tvého příspěvku se zdá, že si myslíš, že státní škola je nesprávné označení. Státní školy v ČR jsou (tuším, že dvě?). reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2014 15:05:18, Honza) Jo, jsou dvě. Jedna v Prraze a druhá v Brně. Jen tady mají někteří pocit, že je to obecné označení pro "nesoukromé školy". Sice se občas najde někdo z veřejné, co tohle napíše - ale tohle psaní je specialita studentů soukromých škol. To je prostě fakt. Na to tady chodím už taky dost dlouho.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2014 19:52:51, Brodži) Zdravím. Chtěl bych zkusit BA Právo a Ekonomika. Paní na studijním mi sice dala dlouhosáhlou přednášku o tom jak je to lehké a přitom to lehké není z čehož jsem se dozvěděl kulový. Tak bych se rád zeptal některých, kteří tento obor navštěvují nebo již navštěvovali. Zajímala by mně matematika a angličtina. Je to těžké nebo se to dá zvládnout? Angličtinu jsem měl na základce a pak chvíli nepovinně na střední. Maturoval jsem z němčiny, která zde není. A s matematikou taky zrovna 2x nejsem kámoš. Takže v jádru by mně zajímalo jak jsou tady těžké zkoušky a předměty. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2014 18:01:27, Minno) Pozdravujem. Na škole som absolvoval štúdium BA (Hons) v odbore Ekonomika a manažment. Pokiaľ viem, matematika a angličtina ako aj pomerne veľké množstvo ďalších modulov je rovnaké pre všetky študijné programy. Ak sa toho veľa medzičasom nezmenilo, u všetkých modulov na bakalárskom stupni je okrem vypracovania práce potrebné zložiť skúšku na počítači. Samozrejme dá sa to, bez väčších problémov. Štúdium síce je náročné, ale matematika a angličtina medzi to najťažšie rozhodne nepatrí. U matematiky v prvom alebo druhom ročníku ide skôr o extrakt znalostí podobný znalostiam absolventa gymnázia (gymnazista sa zrejme nič nové nenaučí), angličtina bola za mojich čias rozdelená na dva moduly v dvoch ročníkoch, pričom v prvom bola všeobecného charakteru, v druhom orientovaná viac na manažérské pojmy. Nič extra, dá sa to zvládnuť bez problémov. Väčšinu študentov, rovnako ako na začiatku aj mňa, určite prekvapí a asi aj znechutí písanie assignmentov. Tie na BA nie sú tak rozsiahle ako na MSc, ale počítajte s cca 10-20 stranami na každý modul + spomínaná skúška. Na skúškach netreba nič písať, vyberá sa len z možností a/b/c (niekedy aj d/e/f), za nesprávnu odpoveď sa odpočítavajú body. Matematika sa pocas studia bude viackrat opakovat v roznych podobach - statistika, matematicke metody v statistike, ekonomika, atd. Jednoducho matematika v roznej podobe je sucastou snad 40-50% vsetkych modulov na BA.

      Z môjho pohľadu štúdium hodnotím pozitívne, aj keď s istou rezervou. Samozrejme nie je to Oxford ani Ekonomicko-spravni fakulta na MUNI. Lektori su z drvivej vacsiny fundovani odbornici, ktori maju iste ocakavania, no vsetko je na studentovi a jeho pristupe. Skola sa da zrejme zvladnut aj jednoduchsim sposobom, no ak student studuje svedomito a tak, ako sa od neho ocakava, nie je to az tak jednoduche. Je to narocne najma na sebadisciplinu, ktora mnohym chyba. Ak niekto dohana terminy na poslednu chvilu, samozrejme, ze bude hladat co najjednoduchsi sposob ako studium prejst. To su potom skutocne zbytocne vyhodene peniaze. Titul sa da kupit aj inde a lacnejsie a jednoduchsie nez na BIBS. Ak clovek skutocne nepocita s tym, ze poznatky z manazerskych programov vyuzije v praxi alebo sa o to aspon pokusi uz pocas studia, tak nech sa radsej obzera po inej skole. Peniaze su ale peniaze a toto ti samozrejme na studijnom oddeleni nepovedia, kedze kazdy platiaci student je dolezity.

      Studium je zamerane skor na prax, ako uz pisali viaceri. Ocakava sa (u MSc. sa to aj predpoklada), ze student bude riadne pracovat, v idealnom pripade aspon na pozicii nizsieho stredneho manazmenut. Skola uci hlavne sucasnych ale aj buducich manazerov a dava im k tomu prakticke know-how. To ale nie je mozne vyuzit bez toho, aby clovek aspon vedel o com sa to cele toci. Na ziskanie teoretickych poznatkov su, obavam sa, urcene ine skoly nez BIBS.

      Tak vela stastia reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2014 20:47:43, Brodži) Děkuji za Vaši odpověď. Tak já to tedy zkusím a uvidím jak to půjde. Doufám, že to tedy dám a nebude se mnou nějaký problém :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2014 14:55:07, Minno) Držím palce :) Niet sa čoho obávať. Hovorí sa, že prvý ročník je najťažší. Na začiatku ale budete musieť zaťať zuby, písanie assignmentov nie je zrovna tá najpríjemnejšia činnosť počas štúdia. Assignmenty nie sú len akési prezentácie, ale pri ich písaní treba dodržiavať citácie, rozsah, formu, prínos atď (rovnako ako pri bakalárke). Každá práca je kontrolovaná antiplagiátorským systémom.
          Nakoniec ale, keď si človek za štúdium platí, je to celkom slušná motivácia aby ho aj dokončil. A berte to aj tak, že dnes sa už na BIBS študuje na BA(Hons) už "len" štandardné tri roky. Za mojich čias (a nie je to tak dávno) sme študovali poctivo 4 roky, celkovo 35 modulov. Predpokladám, že dnes je tých modulov menej a za viac kreditov. Škola sa snaží vychádzať v ústrety ako sa len dá, ale neznamená to, že treba ísť vždy na hranu.
          Len pre doplnenie, na každý predmet sú k dispozícii 3 poukusy (3x pokus na skúšku, 3x pokus na assignment). Keď sa to nepodarí, ďalšie pokusy sa dajú za istých podmienok "kúpiť". To, že tomu tak je, mnohí považujú za akési znižovanie latky a štúdium na BIBS aj preto kritizujú. V tomto kontexte si ale treba uvedomiť, že ide o súkromnú školu, ktorá žije najmä zo školného plateného študentami. Ústretovosť podľa mňa vychádza aj z toho, že drvivá väčšina študentov sú pracujúci ľudia, ktorí sú časovo dosť obmedzovaní a nie vždy všetko stíhajú.
          Čo zistíte pri písaní assignmentov je, že škola sa snaží naučiť študentov myslieť kriticky a uvažovať nad rôznou problematikou. Od toho sú tam aj lektori, ktorí sú zväčša ľudia s dlhoročnou praxou - tí assignmenty takisto kontrolujú a sledujú v nich reálny prínos v praxi. Teória nie je až tak podstatná - ale to skôr platí až na štúdiu MSc. (teória tvorí v práci len cca 10-20% textu). Samozrejme dá sa to aj nepoctivo obísť, ale o tom to nie je. Za tie peniaze, a že ich nie je málo, treba zo štúdia vyťažiť maximum :)

          Tak veľa zdaru pri štúdiu. A nech Vám to vydrží až do konca tretieho ročníka. Tých, ktorí to vydržia celé tri roky nie je až tak veľa (štúdium dokončí odhadom 30-40% študentov) :) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 19:14:15, Brodži) No tak nakonec jsem se rozhodl pro Ekonomiku a management. Kamarád by šel taky. Ale bojím se tedy té matematiky. Pokud jí je 40-50% tak to mně netěší. Ale tak dalo se to čekat. Doufám, že nebude těžká jako v samotné matematice. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2014 10:08:25, Pavel) Záleží na tom, co od toho člověk čeká, podle toho, co píšete, by vám asi spíše vyhovovala veřejná škola, tyto mezinárodní soukromé mají většinou takovéto tituly, což však neznamená, že jsou nekvalitní.
    Já od školy chci spíš to vzdělání jako takové, i kdyby tam titul neměl být žádný, takže mi na tom zase až tolik nezáleží, ale je to samozřejmě příjemný bonus. reagovat zde
    Web: www.bivs.cz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2014 00:13:00, Julínek) Tak to si zajdi do knihovny a otevři knížku. Většina lidí je na soukromý hlavně kvůli tomu titulu.;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2014 14:11:54, Opat) Škola jen tahá z lidí peníze ale nevím za co nic vám stejně nedá, prostě nechodte tam je to úplně k ničemu, dělejte raději řemeslo já tam udělal titul a stejně na konec dělám řemeslníka ,protože těch je málo zato nekvalitních studentů těchto škol je hodně dejte na mě. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2015 11:46:11, Miroslav) Vždycky záleží na každém, jak ke studiu přistoupí, studenti se mohou sami vzdělávat v rámci doporučené literatury, zapojovat do dobrovolných projektů nad rámec studia, účastnit se stáží a workshopů.. není to jen o tom, že se násilím studentům vlijí znalosti do hlavy. I ze soukromé školy může vzejít odborník. reagovat zde
      Web: http://get-on-board.bibs.cz/
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2015 16:04:39, Jana) Kdo uvazuje o studii jako ,,starsi,, clovek, tak si myslim ze dobra skola. Ale pro ty, kteri mirite jednou i za hranice atd. TEXT Jsem v Anglii, a studium jsem prerusila. Ted planuji jit na universitu zde, myslela jsem jak mi pomuze to, ze jsem studovala Bc. and BA Hons, ale prdlacky. Samozdrejme, kdyz jste teprve zajemce, tak to vam ti lide, ani nemam slusneho pojmenovani pro ne, navykladaji cokoliv. Tak skutecnost je takova, ze pri podpisu smlouvy o preruseni, mi sdelili ze mam dva roky na obnoveni. Po 14 mesicich mi poslalai email, ze je modul prerusen, tak jsem tam volala, a oznamili mi dva lide, ze uz bohuzel nemohu pokracovat ve studiu BA Hons ale v ceskem bakalari mohu nadale pokracovat, byla jsem nastvana ale budiz, stejne jsem si chtela jen dokoncit moduly pro prijeti zde v Anglii.
    Dnes jsem opet volala, uz s jinou osobou nez minule. Ale se slecnou co mi napsala v emailu to same, co mi rekli pred tim, ze v Bc mohu nadale pokracovat. Tak tato slecna mi rekla, ze to jen proste spatne napsala, ze obnoveni znamena nastoupit do noveho rocniku, ale ze me vyjsou vstric, ze jsou velice benevolentni v techto vecech a da mi slevu na ten dalsi rocnik :D:D:D
    Proste banda ktera se snazi z vas vytehnout co nejvice penez a urcuje si pravidla jak je ji libo!
    TEXT TEXT Rozhodne nedoporucuji jit studovat na tuto skolu!! reagovat zde
    Email: kirsovajanaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2015 05:54:32, Maria) Ahoj, z te diskuze nejsem moc moudra, jeden rika to, druhy zas tohle. Mne prijde bibs jako solidni skola, maji zazemi, dobre lektory, nevim v cem je problem. Zrovna ted maji dokonce soutez o stipendium, tak premyslim ze se na to dam. http://get-on-board.bibs.cz/tipnete-si-a-vyhrajte-stipendium/ reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2015 11:17:46, Lenule) Ne, není. Pověst školy je dost hrozná, kvalita dle všeho mizerná. A je to jen maličká "vysoká škola", má jen pár tříd v domě nad DM drogerií a obchodem Vietnamců... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2015 15:19:08, Martin) Dovolím si nesouhlasit. Škola má/měla celkem přes 7000 studentů, to že má jen 3 učebny na své brněnské pobočce není důležité, všechny přednášky probíhají v pronajatých učebnách Mendelovy univerzity, nebo jinde, podle velikosti skupin. Vždy se navíc nerozdíl od ostatních škol vyznačovala tím, že striktně dodržovala pravidla, která si ani sama určovat nemůže, vše kontrolují partnerské školy z Anglie, to že dá někomu slevu je jen věc dobré vůle.
        Nechci tady jen chválit, má i své chyby, ale nelíbí se mi tu, že se tu nemluví pravda a poté jsou lidé, kteří to tu čtou mystifikováni. reagovat zde
        Email: comarecentrumcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2015 19:26:22, ..) Když se ti nelíbí, že se nemluví pravda, tak proč lžeš? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2015 10:11:56, Martin) Můžete mi prosím napsat, kde konkrétně ve svém komentáři lžu? Prosím o konkrétní připomínky a né jen plané řeči. reagovat zde
            Email: comarecentrumcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.01.2019 02:18:45, Evka) Lenule mela pravdu. Podivejte se na hodnoceni Akreditacni komise z r. 2015. https://www.akreditacnikomise.cz/cs/stale-pracovni-skupiny-ak/aplikovana-informatika-a-vypoetni-technika.html - bohuzel zadna slava. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2019 14:54:51, Jiří) Nic mi po tom není a na diskusi o BIBS jsem jen zabloudil, ale Váš odkaz vede na složená pracovní komise pro výpočetní techniku v rámci akred. komise. To je sice zajímavé, ale nechápu proč to sem dáváte :D
                reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. MSc na BIBS co dál? - Výběr vysoké školy
  2. Po studiu na BIBS - LIGS, CEMI či jiná soukromá škola? - Výběr vysoké školy
  3. BIBS otevírá MSc program v angličtině - Brno International Business School
  4. Recenze na VŠEM po 3 letech studia - Výběr vysoké školy
  5. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  6. Recenze VŠEM - Ostatní
  7. recenze ujak - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  8. Recenze VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  9. BIBS MSC. Ekonomika a management - Brno International Business School
  10. VŠEM - recenze - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.