Ahojky, chci se příští rok hlásit na Karlovku na žurnalistiku... pokud ji někdo studujete, nemůžete mi podat bližší info? Díky mocEmail: jenny.blackcentrumcz
Ahojky, chci se příští rok hlásit na Karlovku na žurnalistiku... pokud ji někdo studujete, nemůžete mi podat bližší info? Díky moc