MEDICÍNA

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.05.2008 13:05:50, N.P., zhlédnuto: 2005x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, je tady někdo, kdo studuje medicínu na LF MU??
Jak byste ohodnotili náročnost studia a přípravu na něj?:D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2008 13:49:04, pejska) ahoj:)...já sice studuju medinu v Praze, ale koukám, že Ti nikdo nepíše....no, u nás studuje hodně lidí z Moravy, co mají spolužáky z gymplů, kteří šli na MU....a náročnost- když srovnáš medicíny po ČR, tak se říká, že MU a Plzen jsou nejjednpdušší...což neříkám, že je špatně, stejně budou všichno nakonec MUDr....ale prostě studenti na MU mají určitě víc času pro sebe(teda-aspon nějaký mají..)...tak asi tak...pa:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2011 02:36:00, Zlý medik) Pán má komlex 1LF? 1. LF nabere nejvíc ***ů = musí víc vylejt. Opravdu, není těžší než jiné LF, ty jen víc třídí už při přijímačkách a mají narozdíl od 1.LF dostatečnou kapacitu i ve vyšších ročnících pro počet přijatých, což 1.LF nemá. To je minomálně sprosťárna a neserioznost. Nejlepší je, když to tvrdí lidi 1-2 ročníku co neví o medicíně prakticky nic. Těžší je asi tak histololgie než jinde, ale co třeba fyziologie? Která je daleko víc třeba, ale na 1.LF je dost easy. Tak těžší x lepší ehm, ehm. reagovat zde
      Email: belegisseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2008 15:42:18, dejla) ehm..tohle mam pocit rikaji vsichni prazaci(nejvice z lf1), ze oni to maj nejtezsi a ostatni mediciny(nejvic to schytava plzen), jsou v pohode..Ne, není to tak:)Jsem v Brně, čas na sebe rozhodně mám, ale nepřipadá mi naše škola lehčí s porovnání s ostatními-mám spolužáky z gymplu na všech lf v praze i v olomouci,takže po společných diskuzích něco tuším.Samozřejmě tohle může hodnotit jen ten, který by všechny školy studoval.Ono jde o to, jestli se prostě dokážeš učit, či ne..Pokud ne, tak tě vyhodí ze všech medicín..Měli jsme u nás lidi z lf1 a už je od nás vyhodili taky.Takže-náročnost velká, jako na jakékoliv jiné medicíně..Ale jde to zvládnout:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2008 19:57:28, Marta) Ahoj myslím si, že je naprostá hloupost srovnávat mediny v ĆR, myslím, že náročnost studia musí být všude úměrná titulu MuDr. (přeci jenom jde o práci s lidským životem, proto také patří mezi nejtěžší) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2008 20:02:04, Pejka) Nejde mi chemie a fyzika. Na gymplu mám horší trojky. V prváku i čtvery. Biola mi jde. Myslíte, že je to problém? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2008 20:36:56, dejla) Fyzika je na medine jeden semestr, s chemii uz je to horsi, ta je tri semestry.Ja jsem mela taky obcas trojky z chemie, v pravku i trojku z fyziky na gymplu a oba dva predmety na medine jsem zvladla celkem bez problemu.Musis chtit a prijit na to, jak se naucit vetsi mnozstvi uciva.Pokud chces medicinu opravdu delat, tak se tu fyziku a chemii proste naucis:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2008 12:14:10, Pejka) Dík. Potřebuje člověk na medině matiku? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2008 16:33:18, chips) z matiky tě na medicine nikdo zkoušet nebude:) rozhodne radeji zapracuj na te biole, chemii a fyzice :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2008 18:56:57, pejska) to pejka: matika nic... a chemie - ta je taky na různých fakultách různá- někde je jen na dva semestry, ne na tři..fyzika- na 1lf není těžká, zkoušející jsou rozumní a ví, že na tom to nestojí, dá se zváldnout "v pohodě"..a to dejla: máš pravdu, že nejvíc to schytává Plzen a Brno a je to daný nárokama na zkoušky- hlavně anatomie a histologie..histologie na 1lf je úplně zbytečně přehnaně náročná, je tam větší úmrtnost než na anče- a to je to mín obsáhlý předmět..je to dáno přestárlýma zkoušejícíma-projdou ti co mají štěstí..v tomhle to těžší je-ale rozhodně se tím nikdo z 1lf "nevytahuje"..je to spíš ostuda, že to tam tak přehání...stejně většinu těch věcí zapomeneš do týdně (myslím těch nesmyslných detailů, za který tak rádi vyhazují..)..a k anatomii- pravdidlo, že můžou zkoušet jen profesoři to taky neulehčuje, (stejně jako povinnost kreslit co se dá) ... hlavně, když většina se specializuje na centrál..např. na 2lf zkouší i odborní asistenti (většinou "hodnější"..) a obecně tam centrál neberou tak "podrobně"..(to vim, protože máme společný anatomický ústav, i společné vyučující, jen jiné nároky na zkoušky..).. ale to se týká prváku, druhák taky nic moc, pak se zase říká, že se náročnost obrací..ve vyších ročnících...(ti, co se probojují do čtvrtáku,pravděpodobně dostudují a už to není tak hrozný..)..buď jak buď medicína je těžká všude, to je jasný a to nikdo nezpochybnuje... :)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.03.2013 18:25:56, Kea) Ahoj, chci se zeptat, jak máte rozvrh na muni zubní lékařství? Do kolika je většinou v pátek výuka? Díky moc. reagovat zde
    Email: judita.hyklovaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Az-smart nutý ročník - medicína - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. medicina, zdravotni sestra nebo fyzioterapie? - Výběr vysoké školy
  3. Zubní lékařství, medicína, farmacie - časová náročnost studia - Výběr vysoké školy
  4. Medicina Ostrava - Ostravská univerzita
  5. Medicína - plastika - Ostatní
  6. Farmacie x medicina - Výběr vysoké školy
  7. Speciální pedagogika nebo medicína? - Výběr vysoké školy
  8. Medicína vs přírodovědní/přidružené obory? Návrh oborů - Výběr vysoké školy
  9. medicina Brno - Ostatní
  10. medicína-pitvy - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.