Plat sociální pracovník

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.04.2008 18:53:01, Martina, zhlédnuto: 5322x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekChtěla jsem se zeptat nejlépe pracujicích, jaký máte názor na začáteční mzdu 12000 pozice sociální pracovník v domově důchodců vzdělání vyšší odborná škola.lokalita Morava. Fakt nevím jak se dnes pohybuje slušná mzda, protože průměrné mzdy 20 000 se mi zdají hodně nadnesené, a tak nevím na jakou mám nárok tak aby to nebylo příliš ani málo a práci potřebuji.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2008 20:06:03, Petr) Nástupní plat 12 000 je určitě dobrý, pro srovnání, zdravotní sestra JIPu (bc.) ve FN Motol Praha - 12 400, sociální pracovnice,domov důchodců jinde na Moravě - 10 000 reagovat zde
    Email: azazelczseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2008 21:06:44, Martina) Petr:uvádíš snad čistou mzdu ne? Tedy nemohu uvěřit, že v motole neplatí mnoho ještě k tomu sestra bakalář na JIP. Jsem taky zdravotní sestra a mohu říct, že mé spolužačky měly nástupní plat v nemocnici na interně či chiře například od 13000Kč a to mají jen střední školuS15. Prostě práce ve zdravotnictví je silně nedoceněna, proto ať se nediví, že chybí pořád mnoho sester. Tolik zodpovědnosti, směny další a další vzdělavání za málo peněz....Nebo se snad mýlím????S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2008 07:50:34, Petr) Moje sestřenka dělala obor Sociální pracovník v Ostravě... Teď si vůbec nestěžuje... Měla štěstí, je zástupce ředitele soc. sektoru a dostala se tam hned po škole... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2010 12:32:52, Aneta) Nástup 12.000,- (hrubého) je běžný na pracovníky v sociálních službách, pro sociální pracovníky spíše 13.000,- Kč. Zásadní však není informace o mzde po zkušební dobu, ale jaká bude po 3 měsících - pro sociálního pracovníka v neziskovce se standardně pohybuje v rozmezí 15.-16.000,- Kč + příspěvek na dopravu (pokud pracuje v terénu). Mzdu 20.000,- Kč obvykle dostávají až dlouhodobí pracovníci (tedy několik let), kteří nejen poskytují práci, ale rozvíjí myšlenky a dávají organizaci "kus sebe" a rozvíjí know-how.

    Hodně štěstí v novém zaměstnání :) reagovat zde
    Email: no.dzidziseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.11.2012 20:00:15, Martina) Jako opravdu nástupní plat 12 000 hrubého je děs a hrůza. Ptám se, kam ten svět spěje. Jako ze zákona mají sociální pracovníci povinné minimálně vyšší odborné vzdělání a mají to dělat za 10 000 čistého? Jako ať se na mne nikdo nezlobí, ale už i můj bratr, který má "pouze" výuční list a dělá manuální práci dostal jako nástupní plat 14 500. Samozřejmě, řemesla jsou důležitá a moc si těchto lidí vážím, ale v porovnání s ním, jsem studovala na tuto pozici mnohem dýl a mzda je nižší. Je to opravdu k pláči. reagovat zde
      Email: slouceninaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2013 19:07:48, frantisekjan) Má manželka je Mgr a pracuje jako sociální pracovnice v Domově pro seniory rok a půl a bere čistého 11500. S04. Nový Jičín. děs. reagovat zde
    Email: frantisekjanseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Sociální politika a sociální práce + toť otázka :( - Masarykova univerzita
  2. uplatnění s oborem Sociální patologie a prevence - Informace o studiu
  3. Studium obor sociální práce - Výběr vysoké školy
  4. sociální práce - Výběr vysoké školy
  5. Sociální práce - přijímačky - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Sociální pedagogika na JČU X Pedagogika sociální práce na UPOL - Výběr vysoké školy
  7. UTB - MARKETINGOVÉ A SOCIÁLNÍ KOMUNIKACE, ZLÍN - Informace o studiu
  8. sociální pedagogika - Univerzita Hradec Králové
  9. UJEP Sociální práce - ústní pohovor - Ostatní
  10. Sociální práce, soc. patologie - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.