praxe u psychologa


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 05.03.2008 15:29:14, Terka, zhlédnuto: 2711x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Ahoj tento rok se chci hlásit na obor psychologie a chtěla bych si sehnat praxi v psychologické ambulanci.Nevíte někde kde to jde(v Praze)Myslím,u kterého psychologa to jde?Jestli nemáte někdo takovouto praxi.Děkuji za odpovědi:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.03.2008 07:31:43, katka) Ahoj, jsem na tom podobně, takže pokud byste měli někdo tuto info, budu MOOOC vděčná za pomoc!!! Já jsem z hodonínska... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.03.2008 17:04:17, Verunka) Ahojky, jsem na psychologii v Olomouci a měla jsem jen praxe jako dobrovolník na různých akcích třeba pro postižené děti, nebo jako pomocník v domově důchodců, v diagnostickém ústavu a tak.A vzali to..dokonce i u příjmaček v Praze s moji praxí byli spokojení,ale měla jsem málo bodů z písemných, takže jsem pak u ústních neměla moc šancí..Sehnat praxi přímo u psychologa bývá těžké, protože vás málokdy pustí ke klientům nebo k sezení. Některým klientům by to asi bylo i proti srsti. Ale zkusit to můžete, je důležité se prostě ptát..třeba vám jen udělá malou exkurzi skrz svoji profesi, ale už i to se dá použít.S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2008 13:03:58, Terka) Ahoj Veru,děkuji za odpověd,já mam zdravotnickou školu a ted jsem na VOŠZ takže nějakou praxi mam,ÚSP,domov důchodců,školka...ještě chci zkusit něco abych toho měla víc:)
    Já chci dělat přijímačky do Prahy,ale myslím že se stejně nedostanu,ale chci to zkusit:)
    Tak to se tě rovnou zeptam:),kolik musíš mít bodů aby tě pustili k ústní zkoužce?A dokdy ti dají asi vědět.že jsi napsala písemnou část a jdeš k ústní?Zdraví Terka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2008 15:34:17, Verunka) Ahojky Terez. No minimum u písemných, abys prolezla do těch ústních je 25 bodů..já jsem měla 26, šla jsem sice k ústním, kde mě ohodnotili docela vysoce, byli rádoby zdvořilí, ale pak po všech snahách mi řekli, že mám dost málo z těch písemných, takže nashledanou..ale víceméně si vždy najdou důvod proč tě nevzít..většinou se jim nelíbí, že jsi třeba hnedka po střední,jako že jsi na to nevyspělá-bolbost co? Jinak mi to dali vědět možná tak do 2 týdnů..to už nevím. Přístup u příjmaček v Praze mě fakt zklamal a s Olomoucí se to nedalo srovnávat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.03.2008 18:44:40, Juanes) to veru: jaký to je v olmíku? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.03.2008 15:29:58, Terka) Ahoj Veru no slyšela jsem v že v Praze jsou přijímačky ostrý,mě by se hodilo dostat se tam kvůli dojíždění(na koleji se mi zrovna dvakrát být nechce:)).
    A ty písemný jsem koukala že jsou z biologie,to jen jen člověk?Nebo i třeba zvířata?Doufám že ne:) člověka bych věděla.A všimla jsem si,že na písemný z psychologie je asi 20 minut,dá se vůbec stihnout napsat nějakých 80 otázek za tak krátkou dobu?To je vražednej čas:).To je teda ptákovina s tím nevyzrálstvím.A to ti napsali přesně dopis,že máš přijít k ústním nebo to uvedli na wwww stránkách?Zdraví Terka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.03.2008 20:19:41, Veru) To Juanes: V olmíku je to super...moc se mi tam líbí, nejen výuka je dobrá, ale hlavně to město mi přirostlo fakt rychle k srdíčkuS11 Jinak mě docela překvapilo, jak je těžké se na psychologii dostat, ale to studium alespon tady v Olomouci je v pohodě..máme super rozvrh od ponědlí do středy a profesoři mají přátelský přístup. Celá katedra je oproti Praze taková rodinná a i kolektiv ve třídě mi vyhovuje. No zase na druhou stranu, v Praze je rozhodně více příležitostí v oboru a ve všem...ale já už bych asi neměnila:)

    To Terka : Ty testy mi přišly také těžké. Časově se to ale dalo stíhat. Jinak nemusíš mít přímo biologii. Test z psychologie dělají všichni a pak si můžeš vybrat a bud dělat test z biologie a nebo ze ZSV, což mi přijde zase fajn. A dali mi vědět myslím dopisem, ale možná to bylo i na netu, promin, to už si nějak nepamatujuS15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.03.2008 16:44:31, Terka) Ahoj děkuju za odpovědi,ale zrovna dnes mě napadl ještě jeden dotaz:Když musím mít alespon 25 bodů tak to se mi zdá docela málo.Jak se hodnotí písemné testy?Myslím jako že jedna otázka jeden bod?Protože to by pak znamenalo že se můžu naučit jen psychologii a na ostatní se vyprdnout:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.03.2008 19:34:02, Šárinka) Ahoj Terko, bohužel těch 25 bodů je systém jejich zvláštního přepočtu, ale ze zkušenosti vím, že 25 bodů sice stačí na postup k ústní zkoušce, ale už nemáš naději se dostat dál, tak mi to vyloženě řekl loni jeden profesor :( takže opravdu psychologie nestačí, nevím proč se o to moc nemluví, ale součístí písemné zkoušky je i odpověď cca na 3 otázky - př. důležitý mezník v tvém dosavadním životě apod.:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.03.2008 22:56:57, Terka2) ahojky, testy jsem nepsala, budu se hlásit teprv letos, ale zato tuším, jak je to s bodovým systémem;-) Jde o to, kolik lidí ví otázku, kterou víš ty. Čím méně, tím lépe pro tebe...samozřejmě. Na každou otázku se přepočítá, kolik lidí jí vědělo a podle toho, čím se tedy zdála býti obtížnější, tím více za ní můžeš dostat. To znamená, že třeba budeš mít jen málo otázek správně, ale nakonec můžeš mít dobrý výsledek....anebo bohužel taky naopak:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.03.2008 17:55:54, Terka) Ahoj já jsem myslela,že odpovědi na tři otázky jsou až u ústnichS15.To já se chci taky hlásit letos.Mě to právě bylo divný že jen 25 bodů,ale už aspon vím jak to je:) a je to teda hustý,můžu napsat všechny otázky ale nakonec můžu mít málo bodů,to je masakr:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Praxe pro psychology - Ostatní
  2. Soukromé VŠ - absolventi bez praxe a s praxí - Ostatní
  3. Prosba o radu kde studovat porodní asistentku dálkově bez předešlé praxe? - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  4. Praxe u kombinovaného studia - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.