brno international business school v BRNE


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.02.2008 08:32:08, sylva, zhlédnuto: 2030x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
ma nekdo zkusenosti s vyse uvedenou vyskou v Brne? rada bych vedela, jestli to stoji za to studovat.
jeste mensi dotaz: je mozne se dostat do magist.studia bez prijimacek? koncim bakalare v obchodni anglictine a rada bych si dodelala mgr.v oblasti pedagogiky. vi nekdo o nejake skole? dik za kazde info:)

Email: simidivaseznamcz
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.02.2008 17:54:58, Juanes) Bakalář v Obchodní angličtině??? Kde se to studuje??? reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2008 12:09:35, del) taky o této škole uvažuji a ráda bych se pobavila s někým kdo tam studuje nebo studoval........ reagovat zde
  Email: xixaxcentrumcz
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 21:13:46, Ywusze) Letos jsem tuhle školu dokončila. Musím konstatovat, že obtížnost posoudit nedokážu, jelikož jsem nikdy na veřejné škole nestudovala.Do prváku hromadně nabrali 290 lidí.Ve čtvrtém ročníku se nás setkalo už jen 100 a na tenhle počet se nabalili chudáci co měli odklady. Dost bazírují na takzvaných assignments, zhruba 15-30 stran, čím vyšší ročník tím více.Důležitý je pojem nostrifikace, který tahle škola moc nezdůrazňuje (možná poslední dobou).V podstatě spolupracuje S MZLU Brno a The Nottingham Trent University. Na žádost studenta B.I.B.S vyřídí skrze MZLU BRNO takzvanou nostrifikační doložku, což znamená, že stvrzují, že titul BA (Hons) je ekvivalentní k českému titulu Bc. ekonomiky a managementu na fakultě MZLU BRNo. Nyní nabízenjí i takzvané double degree (održíte český i anglický diplom = zbytečné).S titulem BA (Hons) in business a s možností nostrifikace (poplatek 600 Kč) si potom můžete dát přihlášku na veřejnou školu kdekoliv v ČR a nemusíte dále platit za navazující MSc. Já se letos dostala na veřejno. MSc stojí nyní 52 000. reagovat zde
  Email: iva.kramlovaiolcz
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 21:26:56, Ywusze) Ještě dodatek, každá škola má svá pozitiva i negativa (veřejná i státní).Myslím,že úrověň nebyla nejhorší, ale určitě ne nejlepší.Po udělení titulu se můžete hlásit na navazující magisterské studium veřejných VŠ = výhoda, škola to moc nezdůrazňuje. Nostrifikaci zmiňuje, ovšem je to každého problém zda o ní ví a požádá si.Když jsem nastupovala, studium stálo 26 tis./rok, nyní stojí 33 tis./rok.Předměty, které lidem například nedali ani na potřetí: statistika, mikroekonomie, matematika, podniková ekonomika, finanční řízení. Naštěstí ne můj případ. lidi museli modul odchodit znovu a znovu jej platit, jiní volili odklady. 26.tis. není zase suma, za kterou by se dávalo něco zdarma. Ještě se tam jedná o jeden háček: Pokud někdo máte již titul DiS. (ekonimický směr) a pracujete v oboru, přihlaste se rovnou na MSc. Budete mít vyšší titul (zaplatíte zhruba stejně = cca 100 000 za celou dobu studia), strávíte tam kratší dobu, ale závěrečná práce celá v AJ.V Anglii je Dis (DipHe) považováno za vysokoškolské studium a tudíž to jejich zákony umožňují jít rovnou na téhle škole na MSc. Tohle nám také ovšem nikdo neřekl. Je to byznys. Zaplatíte BA (Hons), dále půjdete na MSc, to je 2krát 100 tis. Co si člověk nezjistí nemá, jak se lidově říká. Já a mí spolužáci jsme to zjistili až během studia. reagovat zde
  Email: iva.kramlovaiolcz
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 21:37:49, Veronika) Ekonomicky zaměřené vysoké školy s nabídkou manažerských studijních programů byly v projektu Eduniversal hodnoceny na škále 0 až 1000 promile, zároveň byly rozřazeny podle úrovně mezinárodního či regionálního vlivu do pěti kategorií. Nejlépe hodnocené s univerzálním mezinárodním vlivem získaly symbolicky pět palmových listů. Mezi tyto školy se zařadila i Vysoká škola ekonomická v Praze.

  Z 1000 možných byla české univerzitě přidělena míra doporučení ve výši 423 promile. Nejlépe hodnocenou školou na světě se stala Harvard Business School (731 ‰). Mezi evropskými univerzitami zaměřenými na výchovu budoucích manažerů excelovala London Business School (675 ‰).

  Vysoká škola ekonomická byla navíc nejlépe hodnocenou zemí ve východoevropském regionu, do kterého bylo zařazeno celkem 20 států. Hodnocení v rámci projektu Eduniversal neunikly ani další čtyři vysoké školy působící na území České republiky.

  Pražská mezinárodní manažerská škola, Brno International Business School, CMC Graduate School of Business i Fakulta podnikatelská na Vysokém učení technickém v Brně obdržely symbolické tři palmy pro školy se silným vlivem v rámci regionu.

  Mezi hodnotiteli projektu Elta podnikateská, Vysoké učení technické v Brně 56 ‰ 3
  reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 21:40:01, Veronika) Mezi hodnotiteli projektu Eduniversal, do něhož byly zapojeny tisíce škol, jsou nezávislí experti z celého světa. Mezi kritéria hodnocení patřily např. mezinárodní vliv a pověst školy, kvalita výukových programů, kvalita vyučujících, ocenění získaná školou, akreditace školy na celostátní i mezinárodní úrovni, výsledky v důležitých žebříčcích či účast v různých mezinárodních sdruženích a organizacích.

  České VŠ zaměřené na ekonomii hodnocené v projektu Eduniversal
  Vysoká škola Míra doporučení Mezinárodní vliv (škála 1 až 5)
  1. Vysoká škola ekonomická v Praze 423 ‰ 5
  2. Pražská mezinárodní manažerská škola 124 ‰ 3
  3. Brno International Business School 84 ‰ 3
  4. CMC Graduate School of Business, Čelákovice 74 ‰ 3
  5. Fakulta podnikateská, Vysoké učení technické v Brně 56 ‰ 3
  Zdroj: www.eduniversal.com


  reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 22:05:21, Ywusze) O českých vysokých školách si zkrátka iluze dělat nemůžeme. To koukám, že ta podnikatelka v Brně na VUT má tak špatnou pověst a dokonce horší jak B.I.B.S. Já se hlásila na MZLU PEF Brno, navazující magisterské studium, po ukončení BA (Hons) a na VUT, takže volba je jasná. Přitom na VUT mi ty přijímačky přišli větší prasárna. nejsem ten typ co se chlubí, ja jsem na Masárně a já zase na VŠE, každá škola dá člověku tolik, kolik si chce odnést. Nikomu není bráněno, aby se zdokonaloval nad rámec povinností. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2008 02:29:50, Leix) Podle hodnocení ISEA je Fakulta podnikatelská (VUT) 3.nejlepší veřejnou ekonomickou školou v ČR, tak to s tou špatnou pověstí asi nebude tak žhavé S06 . MZLU je šestá a B.I.B.S. není vůbec uveden.
   http://isea-cz.org/Aktuality/Posledn%C3%AD%C4%8Dl%C3%A1nkyakoment%C3%A1%C5%99e/tabid/64/articleTyp e/ArticleView/articleId/386/ebky-vysokch-kol--jak-dl.aspx

   reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 22:30:03, Ywusze) Tahle škola skýta nesčetně výhod, počínaje statusem studenta se sociálními výhodami u kombinované formy studia, to nikde nedostaneš (pouze u oboru BAE - titul BA (hons). Bohužel pravda je taková, že čím člověk méně o téhle škole ví, tím méně mu poskytne výhod.

  Pojmy:
  1. Možnost studovat Double degree (zbytečné a navíc daržší): Student studuje současně BA (hons) a Bc., na závěr jsou mu uděleny oba tituly. Studium je náročnější, student plní pořadavky MZLU v Brně a zároveň i soukromé školy B.I.B.S. Člověk se upíše k smrti.
  2. Pokud studuješ pouze BA (hons), tak potom na studijním oddělení zažádáš o nostrifikační doložku (Nostrifikace = zadej do google). Jedná se o právní akt, kdy je vystaveno potvrzení, že zahraniční titul je ekvivalentní k titulu českému a je s ním srovnatelný. Zůstane ti titul BA (hons). Jedná se pouze o potvrzení.
  O nostrifikaci si můžeš požádat například pokud vystuduješ školu v zahraničí a vrátíš se do ČR, ale proces je velmi složitý (zdlouhavý) a studen potřebuje ze zahraniční školy přesný popis předmětů a pak proběhne srovnání s předměty na některé české VŠ, řeší se to skrze úřady a MŠMT.

  Nostrifikaci může provést i samotná veřejná vysoká škola (v našem případě Mendlova lesnická a zemědělská univerzita = MZLU), která spolupracuje se zahraniční univerzitou, která cizí tilul uděluje. Zde se jedná o propojenou spolupráci B.I.B.S. + MZLU + The Nottingham Trent University. Nostrifikace je vyřízena během pár dnů, jak mi zdělilo studijní odd.

  Zhraniční tituly mají váhu pro mezinárodní společnosti v ČR a v zahraničí se ti to také hodí. reagovat zde
  Email: iva.kramlovaiolcz

Podobné příspěvky:
 1. Brno international business school - Ostatní
 2. Ekonomie + právo, Praha vs. Brno - Výběr vysoké školy
 3. Modelové otázky na farmacii v Brně - Přijímačky, přípravné kurzy
 4. MSc in Business Management - Brno International Business School
 5. Cambridge business school v Praze - Výběr vysoké školy
 6. Studium - 1.stupeň zš - Praha, Hradec, Brno či Olomouc? - Výběr vysoké školy
 7. MU Brno - Ostatní
 8. Podání odvolání na Farmacii v Brně - Přijímačky, přípravné kurzy
 9. Biologie v Brně nebo v Praze? - Výběr vysoké školy
 10. Byt Brno - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
 11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 13.07.2024 19:04:10.