Studium celoživotní na ČZU


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.01.2008 20:42:43, Alka, zhlédnuto: 490x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekS08Potřebovala bych nějaké informace o studiu kurzu celoživotního vzdělávání - veřejná správa a reg.rozvoj- kombinované studium v Sezimově Ústí/Táboře/ a jinde.Jaké předměty se zde studují, jaký cizí jazyk - je možno studovat ruštinu?Dělají se zkoušky?Jsem už 25 let ze střední školy, takže trochu po sezoně - ale mám chuť to zkusit.Na webu jsem se toto nedozvěděla, nebo se mi to nepodařilo najít.Díky.

Email: alkapopelkaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2008 20:54:43, shakira) jediné, co o tom vím, je, že se už nezískává titul, je to pouze pro rozšíření obzorů... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2008 11:56:33, Radek) informační leták a kontakt najdeš tady: http://www.pef.czu.cz/cs/?r=4057 - poslední odkaz dole (zkus se zeptat na nějakém z těch kontaktů které jsou tam uvedeny). Jasně, zkus to :). Držím palce reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.02.2008 21:21:41, linda) hele to je nějaká blbost, proč by nešel titul, titul jde, má to pouze podmínku, že musíš mít průměr zkoušek do dvou a pak tě z CŽV přemístěj na kombinované (tudíž s titulem). Já to studuju a dá se to stihnout. Kdo chce, tak to udělá. Přeju hodně štěstíS13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2008 15:23:05, Alka) Jo, já už jsem si to zjistila, že tam titulu je možné dosáhnout, ale mám strach z těch jazyků, pochopila jsem,že se tam studují 2 a já nemám základy ani z angliny a ani z němčiny.Tenkrát když jsem studovala to bylo pasé. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2008 19:58:51, Marketa) Titul se získává. Jen je třeba po třech semestrech přestoupit z CZV na řádné studium. Pro tento přestup se daná podmínka, že za tři semestry musíš mít průměr 2,0 a hotové všechny zkoušky. Někdo to zvládne někdo ne. Jazyků se neboj... jeden rok je jeden a druhý rok je druhý. Nepamatuji si, že by někdo neudělal zkoušku z jazyků. Jako síto tam fungují jiné předměty...statistika, regionalistika atd.. Sice nestuduji v Táboře, ale v Klatovech, ale všude je to stejné. Klidně se ptej, jestli máš ještě dotaz. Nebo se koukni tady http://www.uhlava.cz/index.php?page=212&l=2&sl=21 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2008 21:00:56, Alka) Zatím dík, kouknu na ty stránky. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Celoživotní studium v navazujícím studiu obor VSRR ve středisku Hradec Králové - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. celoživotní vzdělání - Ostatní
  3. Celoživotní vzdělávání ČZU - VSRR konzultační středisko Klatovy - navazující - Informace o studiu
  4. Celoživotní vzdělávání?! - Ostatní
  5. Celoživotní vzdělávání - Výběr vysoké školy
  6. Celoživotní vzdělávání na PedF UK nebo VSERS - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.