medicina Brno

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.12.2007 12:23:44, Anna, zhlédnuto: 3373x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,nestudujete nekdo medicinu v brne?chtela bych se tam hlasit,ale plno lidi me odrazuje hlavne kvuli narocnosti,jak to zvladate?da se to?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2007 13:00:14, mikki) tak medicina je tezka vsue, ne? V tom si podle me clovek moc nevybere. Tezke to v Brne samozrejme je, ale jak rikam, jinde to asi taky o moc snadnejsi nebude S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2007 22:34:44, Martina) Ahoj
    nestuduji sice přímo medicínu ,ale mám známe na
    Masaryčce na medině. Studium určitě lehké není a MK je těžká a kvalitní. Pokud máš například osmiletý gympl (nebo gympl vůbec), a hlavně jestli se umíš učit kvanta, tak bys neměla mít problém. Takto má většina znamých. Jenom bych tě chtěla poprosit ať se na medinu nehlasíš jen kvůli prestižnímu povolání a vidině bílého pláště. Protože být doktorem je trochu o něčem jiném zejména hlavně o lidském přístupu a pomoci druhému, přináší sebou také celoživotní obětování. Přeju ti hodně štěsttí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.12.2007 17:11:08, Alča) Ahoj, na lf v Brně chodím teprve půl roku a podle mě medicína není uplně nejlehčí škola nikde, ale pokud chceš být doktorkou (a máš dobrou motivaci, naprosto souhlasím s Martinou..) a jsi zvyklá se učit, tak už nezbývá než to zkusit :) a myslím, že v Brně je to hodně dobré (ale tak nikam jinam jsem nechodila, že S15). reagovat zde
    Email: burgetovaaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.12.2007 12:19:55, izka) Ahoj, jsem ve tretaku na medine v Brne a zatim jsem moc spokojena, ze jsem si vybrala prave Brno...Co se tyce obtiznosti, tak 50% lidi z meho kruhu bud vypadlo nebo je v mezirocniku.Ale da se to, zvlast kdyz chces:)Stiham u studia i jine veci nez uceni, rozhodne nejsem porad zahrabana ve skriptech.Takze pokud chces a myslis, ze na to mas, vzhuru do Brna:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2010 19:58:27, notas) byl nalezen notebook acer Emachine.v mechanice bylo CD z mediny.jinak je zaheslovaný.pokud jej nekdo postrádá-721 709 980
    reagovat zde
    Email: dave.argoseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2011 20:57:38, Petra) chcem sa spýtať... prijímačky boli veľmi náročné?... lebo by som tam chcela ísť ale obávam sa prijímačiek... poraďte... :)... ďakujem reagovat zde
    Email: kozakova.pcentrumsk

Podobné příspěvky:
  1. Zubní lékařství, medicína, farmacie - časová náročnost studia - Výběr vysoké školy
  2. Veterina nebo medicína - Ostatní
  3. Speciální pedagogika nebo medicína? - Výběr vysoké školy
  4. VETERINA - VFU BRNO - Ostatní
  5. Medicína bez přijímaček - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. MU Brno Ekonomicko-správní fakulta - Ostatní
  7. Medicína - plastika - Ostatní
  8. medicína-pitvy - Výběr vysoké školy
  9. Veterina x Medicína - Výběr vysoké školy
  10. Medicina Ostrava - Ostravská univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.