...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.01.2006 15:10:26, Michal, zhlédnuto: 855x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj! Najde se zde někdo, kdo studuje na VUT v Brně konkrétně Fak. podnikatelskou? Jak obtížné byly příjimačky? Jak hodnotíte náročnost studia? Jak se vám líbí na škole celkově?
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2006 16:21:09, Lol) No, pokud si podáváš přihlášku na podnikatelku, tak by ti měly dojít poštou testy z matiky a jazyka...když se na to podíváš a propočítáš si ty příklady, tak by to mělo být OK...No a co se náročnosti týče, tak je všude po Brně proslulé, že se na téhle škole dávají diplomy zadarmo... reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2006 14:34:01, hanka) delala jsem prijimacky loni a co se tyce vseobecneho testu ptali se opravdu na vsechno od prvniho kosmonauta az po to jak se oznacuje carkovy kod knizek. Jazykovy test mi prisel narocnejsi. reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2006 10:40:08, pointka) ahoj,taky se hlásím na FP VUT a na jaký obor to máš?Na infošku,asi což? studuje mi tam přítel a docela si to pochvaluje..:) reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2006 13:04:18, Verča) Ahoj,studuju tu prvním rokem, tak to shrnu:
  Na přijímačky je nutné se připravit (pořádají přípr.kurz z M a vydávají brožuru s ukázkami příkl.). Já to předloni podcenila, myslela jsem že mi stačí znalosti z matiky z gymplu a matura z JA a nevyšlo to.Vloni jsem šla k přijímačkám s certifikátem FCE a propočítala jsem celou zmiňovanou sbírku. V otázkách předpokladů se vyskytovaly dotazy např. na současné ministry, ekon. situaci apod.
  Jinak mezi studenty VUT panuje názor, že FP je pakárna. To kvůli nepoměrně lehčí matematice (srovnávat deskriptivu stavařů a diferenciální počet podnikatelů je trochu mimo), ovšem už se nemluví o tom, jak stavaři či strojaři vylíávají od zkoušek z ekonomie:-)
  Obecně je množství učiva poněkud menší než na ESF MU, ovšem narozdíl od ESF musíš počítat s časem, který strávíš po knihovnách při vypracovávání haldy seminárek do všech předmětů,do někt. i x-krát ročně. reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2012 21:10:58, Holy) Víte co se stane, když vyhodí studenta VUT FIT a ten pak nastoupí na VUT FP?
  Rapidně se zvedne prestiž obou fakult! reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
 11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 16.04.2024 23:05:58.