Pěkný podvečer všem,chtěla jsem se zeptat, kde by bylo možné udělat si kurz angličtiny přes velké prázdniny.Vůbec nemám ponětí,jak si to zajistit.Děkuji předem!!!Email: petrabptiscalicz
Pěkný podvečer všem,chtěla jsem se zeptat, kde by bylo možné udělat si kurz angličtiny přes velké prázdniny.Vůbec nemám ponětí,jak si to zajistit.Děkuji předem!!!