Pomoc

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.08.2007 08:59:19, Petra1901, zhlédnuto: 843x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky 1.10 nastupuju do prváku na FZS, prosím vás řekně te mi někdo něco o předzápisu, vůbec tomu nerozumim.Do kdy ho musim udělat??Prosím poraďte

Email: petra1901seznamcz
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 09:20:02, Radek) předzápis je vlastně taková objednávka předmětů které chceš v následujícím semestru studovat. Dělá se to v příslušném školním programu / informačním systému. Musí na to být určitě někde na internetu nějaký harmonogram kdy. FZS? Jaká je to škola?
  Po předzápisech vlastně na jednotlivých katedrách zjistí, jaký zájem je o jejich konkrétní předměty. Jaké termíny jsou nejvíc vytížené. A mohou tomu přizpůsobit kapacitu u zápisu předmětů. Ty předtím objednané zapíše počítač až do kapacity předmětu a zbylé ti z rozvrhu vyhodí, pak máš možnost si sama vybrat jiný termín konání který není obsazený, nebo jiný předmět do rozvrhu místo toho.
  Na některých školách to nastupující prváci nemusí řešit a rozvrh jim napevno udělá škola (aby se nemuseli narychlo orientovat v těch programech a něco třeba neudělali špatně) příp. si zapisují individ. jen cizí jazyky. V dalších semestrech již sami.
  zdar:) reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 20:30:28, Petra1901) FZS je fakulta zdravotních studii.No právě, já nevím jestli to jako prvák mám řešit nebo ne.Díky za rady, ale není tady ještě někdo kdo ví, jestli na téhle fakultě si to musíme zapsat nebo ne??
  reagovat zde
  Email: petra1901seznamcz
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 23:12:57, Radek) Ahoj, to FZS jsem docela odhad co je, ale ptal jsem se na které je to škole, abych se mrknul na jejich stránky, no ale už jsem to zjistil, že Univerzita Pardubice:).
  Já tam nestuduju, takže to ber jen jako návrh co můžeš zkusit.
  1) nejdřív se zkus přihlásit do systému STAG na http://stag.upce.cz a udělat si předzápis předmětů. Ve stagu je též přehled povinných a volitel. předmětů pro všechny obory. Pokud ti to nepůjde, mohla (nevím) by tam být info kdy to bude možné. Návod na obsluhu programu: http://stag.upce.cz/navody/STAG_predzapis_web_osobni.pdf (osobní zápis, PS: ještě je možný "kroužkový" že se zapíšeš tak, že budeš mít stejný rozvrh jako nějaká skupinka studentů).
  2) když to nepůjde, zeptáš se na stud. odd. FZS ( http://www.upce.cz/fakulty/fzs/fzs-organy/fzs-studijni-oddeleni/ na cokoli co nevíš).
  reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 23:20:24, Radek) Ještě na doplnění:
  Na stránkách FZS jsem z minulých let objevil nějaké "rozvrhy a studijní plány" - viz http://www.upce.cz/fakulty/fzs/fzs-pro-studenty/fzs-rozvrhy-studijni-plany/ - což by nasvědčovalo, že možná bude rozvrh do značné míry daný.
  Co se týče termínů, pro srovnání je na stránkách DFJP UP (dopr. fakulty J.Pernera) uvedeno, že kroužkový předzápis je 28.-29.8., normální předzápis 30.8-7.9., zápis zřejmě v týdnu poté (pro druhé ročníky 10.9., pro třetí ročníky 12.9.). Jiné fakulty tyto info na svých stránkách nemají (nebo jsem je aspoň nenašel).
  viz http://www.upce.cz/fakulty/dfjp/dfjp-deska/dfjp-deska-smernice-vyhl/dfjp-smer07/dfjp-s1007.html (případné mezery v odkazu vymaž) reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 23:31:02, Radek) ještě aby nedošlo k nedorozumění až se budeš ptát na studijním. Je nutné dát najevo že jde o zápis předmětů. Něco úplně jiného je "zápis" na který se musí prváci dostavit když jsou přijati na školu.
  To je asi tak všechno co jsem považoval za moudré ti poradit, přeju zdar a ať to v pohodě zvládneš reagovat zde

Podobné příspěvky:
 1. POMOC - Ostatní
 2. Pomoc - Ostatní
 3. Prosím o pomoc s příkladem - Ostatní
 4. Pomoc s rozvrhem na Filde - Informace o studiu
 5. Prosím pomoc pomoc - Ostatní
 6. PROSÍM POMOC!! - Informace o studiu
 7. Pomoc - Slezská univerzita v Opavě
 8. Prosim pomoc - Zkoušky, zápočty, státnice
 9. Prosím o pomoc - Ostatní
 10. prosím o pomoc - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
 11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 24.07.2024 13:00:01.