Ahoj - máte někdo zkušenosti s UK - fakulta speciální pedagogiky - ohledně přijímaček, návalu na školu, počtu přijatých... Případně, jaká tato škola je?Email: majaplackovaemailcz
Ahoj - máte někdo zkušenosti s UK - fakulta speciální pedagogiky - ohledně přijímaček, návalu na školu, počtu přijatých... Případně, jaká tato škola je?