Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Vložit nový.
Kategorie.
Vysoké školy.
Přidej se k nám.
Anketa.
Dle čeho volíš mezi veřejnou nebo soukromou?

Veř. je kvalitnější (25%)
 
Souk. je lehčí (10%)
 
Souk. je kvalitnější (15%)
 
Veř. je zdarma (37%)
 
Na souk. mě vezmou (11%)
 

Celkový počet odpovědí: 3132.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.

Společnost Mars otevírá přijímací proces do tříletého kariérního programu MLE

Kategorie: Zajímavosti


11.02.2021 16:39:42, Kateřina Čajanková, zhlédnuto: 215x, reakcí celkem: 0Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekSpolečnost Mars, světový výrobce cukrovinek, potravin a krmiva pro domácí mazlíčky, otevírá přihlašování do unikátního tříletého programu Mars Leadership Experience (MLE).

Mars Leadership Experience (MLE) nabízí absolventům vysokých škol jedinečnou možnost stát se součástí leadership týmu společnosti. MLE je postgraduální program, jehož cílem je rozvíjet potenciál a dovednosti mladých talentovaných lidí a poskytnout jim příležitosti k odstartování jejich pracovní kariéry. Zapojit se do něj mohou všichni cílevědomí absolventi, kteří touží po mezinárodní pracovní kariéře, chtějí se stát lídry a poznat svět špičkového podnikání. Přihlašování je otevřeno do března. V případě velkého množství zájemců může být příjem přihlášek zastaven dříve.

„Jsem velmi rád, že společnost Mars vyzdvihuje důležitost vytváření rovnocenných příležitostí pro mladé lidi, kteří jsou ochotni se učit novým věcem, rozvíjet své znalosti a podílet se na globálním podnikání. Příchod nadějného absolventa do týmu vždy přinese novou energii a je úžasné sledovat, jak se naši budoucí talenti zapojují společně s námi do vytváření světa, který chceme v budoucnu,“ říká Brian Ayling, ředitel společnosti Mars ve střední Evropě.

Absolvent zahajuje tříletý program buď v Praze nebo Bukurešti, kde stráví první rok. Poté, pokud je úspěšný, dostane příležitost přesunout se na jiný trh. Společnost rovněž nabízí pomoc při stěhování i hledání bydlení v zahraničí. Každému účastníkovi je už na samém začátku programu předána určitá odpovědnost, důležité projekty a role v rámci místního i mezinárodního působení společnosti, díky čemuž se plně zapojí do rozhodovacích procesů. Program je celkově navržen tak, aby si každý absolvent mohl vyzkoušet práci nejen na různých trzích, kde organizace Mars Multisales působí, ale i v rámci různých funkcí, pozic, týmů a produktů. Po úspěšném dokončení programu mohou absolventi přejít na stálou pracovní pozici.

Sinem Brun, která nyní absolvuje druhý rok programu MLE v pražské kanceláři Mars, popisuje své dosavadní zkušenosti jako skvělou příležitost k profesnímu i osobnímu růstu. „Tohoto programu jsem se rozhodla zúčastnit, protože jsem chtěla využít jedinečné příležitosti vyzkoušet si pracovat během tří let na třech různých pracovních pozicích v rámci tří různých trhů. Kromě toho, že se mi dostalo očekáváného profesního rozvoje, jsem byla velmi mile překvapena množstvím času a úsilí, které je věnováno také osobnímu rozvoji každého spolupracovníka,“ uvádí.

Účastníci programu samozřejmě nepracují úplně sami. Kromě podpory, kterou mají od ostatních členů týmu tak, jako každý jiný spolupracovník, je každému přidělen ještě specializovaný mentor z řad senior manažerů. Kromě toho je v kontaktu také s některým z čerstvých absolventů, který byl nedávno na stejné pozici. „Pokud rádi posouváte své hranice a vystupujete ze své komfortní zóny, je pro vás program MLE tou pravou cestou, kterou byste měli určitě následovat,“ doporučuje Sinem Brun.

Aby absolventi uspěli nejen při přihlašování do programu, ale i během následujících tří let, musí být připraveni převzít odpovědnost se skutečnými důsledky a zároveň být plní úsilí a ambicí. Musí mít také skvělé komunikační schopnosti, být ochotní sdílet své nápady a hledat způsoby, jak je uskutečnit, stejně jako si vyslechnout nápady od ostatních spolupracovníků.

Pokud se uchazeči chtějí vydat na tříletou cestu programu Mars Leadership Experience, je potřeba, aby se nejprve zaregistrovali na webové stránce mars.ambertrack.co.uk a vyplnili dotazník, pomocí kterého se představí a odprezentují své studijní úspěchy i cíle do budoucna. Vybraní uchazeči budou poté pozváni k online testu, na základě kterého Mars lépe pozná jejich jazykové, početní a logické dovednosti. Dalším krokem výběrového řízení je online video pohovor a na závěr účast ve virtuálním Assessment centru, kde se kandidáti setkají se spolupracovníky společnosti Mars a kde se společně zúčastní individuálních i skupinových aktivit.

Mars hrdě podporuje rovnost žen a mužů, rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem a osobní růst po celou dobu pracovní kariéry každého spolupracovníka. Není proto výjimkou, že se absolventi, kteří začínají svou kariéru ve společnosti Mars, vypracují až na samý vrchol a stanou se členy leadership týmu. I díky tomu byla společnost Mars opakovaně zvolena jako jedno z nejlepších nadnárodních pracovišť v Evropě v soutěži Great Place to Work.

Email: cajankovafleishmancom, Web: mars.ambertrack.co.uk

Podobné příspěvky:
 1. Univerzita Jana Amose Komenského Praha otevírá nový obor - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
 2. Studentská společnost International Opportunities, o.s. - Zajímavosti
 3. PEF otevírá dveře podnikatelům - Mendelova univerzita v Brně
 4. Společnost pro projektové řízení bude certifikovat také studenty - Zajímavosti
 5. VŠCHT získala akreditaci a otevřela přihlášky pro studium ekonomických programů - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
 6. Přijímací řízení na Mendelově univerzitě v Brně - Mendelova univerzita v Brně
 7. Příprava na přijímací zkoušky: Masarykova univerzita v Brně - Přijímací zkoušky

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením článku (příspěvku) souhlasíš s jeho zveřejněním na webu Vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné článek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného článku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Je zakázáno používat cizí zdroje bez jejich uvedení.
 6. Je zakázáno používat vulgární slova.

Pravidla zobrazení

 1. Článek musí být schválen.
 2. Za obsah článku odpovídá jeho autor.
 3. Obsah článku musí být vysokoškolské tématiky.
 4. Vložení PR článku (kategorie Sponzorované) podléhá platnému ceníku.
 5. Komentáře k článku (pokud jsou povoleny) se zobrazí ihned po jejich vložení.

Pravidla provize

 1. Nárok na provizi vzniká dnem zveřejnění článku na webu Vejska.cz.
 2. Provize bude uznána pouze u článků, které jsou vlastním dílem jejich autorů.
 3. Provize bude připsána na uvedený účet (za splnění bodu 1) do 14 dní.
 4. Provizi lze nárokovat pouze u článku, u kterého bylo uvedeno číslo účtu.
 5. Výše provize je 100 Kč za každý schválený článek.
 6. Minimální vyplácená částka provize je 100 Kč.
 7. Provizi nelze kombinovat s běžícími soutěžemi.
 8. Tato akce je platná do odvolání.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 20.02.2024 22:53:58.