ZČU-fakulta ekonomická

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.06.2007 14:15:08, P, zhlédnuto: 733x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekPodnikova-ekonomika management...ahoj jdete nekdo taky na tenhle obor?

Email: puseremailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.07.2007 22:12:08, Martina) No, já jdu na ten druhý obor Management obchodních činností, ale PEk. a Man. jsem už studovala, je to vesměs stejný, akorát na konci druháku se vybírá zaměření...;) reagovat zde
    ICQ: 387795236
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.07.2007 09:22:47, P) Doposud jsem byl středoškolák a vůbec nevím jak to tam chodí....zajímalo by mně jestli na vysoké škole je alespoň nějaký čas aby si člověk zvykl na všechno...o kreditech jsem slyšel, že musim mít 30 za semestr S15 reagovat zde
    ICQ: 298951610
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.07.2007 20:58:22, Hanina) Ahoj, tak prave moc casu na "aklimatizovani" na VS neni :) Cas je maximalne do prvnich zapoctu. Jinak s kredity ... Na bakalarskych oborech musis mit za 3 roky celkem 180 kreditu. Vetsinou je to tak, ze pokud neudelas za prvni semestr alespon 20, automaticky Te vyhodi. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2007 23:18:07, Pája) No u nás chtěli taky jenom 20 kreditů, těch 30 je nějak moc. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 10:37:31, P) Diky za odpoved..Pajo: ale 180/6=30 takze 30 kreditu by melo byt ne?.....180/6 se nerovná 20S15 reagovat zde
    ICQ: 298951610
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 10:40:28, P) Hanina: jo diky takže radši se už učit ted o prazdninach...nevíš jak se jmenuje knížka na Mikroekonomii podle které se tam učí? reagovat zde
    ICQ: 298951610
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 10:43:54, Pája) Jasný, ale já jsem myslel, že těch 20 je ta spodní hranice, kterou prostě musíš mít za semestr, aby Tě nevyhodili:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 10:53:53, Hanina) Ahoj, tak mozna mrnknout se zrovna na tu mikroekonomii o prazdninach by moc neskodilo:) To je predmet, z ktereho se tam nejvic vyhazuje. Jinak vycerpavajici info jsou na
    https://new.stag.zcu.cz/apps/stag/prohlizeni/pg$_prohlizeni.sylabus_prn?kat=KEF&predm=EK1&rok=2007
    Takze tam zkus mrkrnout. Vetsinou plati, ze ty knizky, ktery jsou uvedeny v "zakladni" chteji vsichni, ale neco si samozrejme urcuje ten ktery vyucujici. Konkretne mikroekonomii uci hlavne Ing. Novy. Prednasky ma tedy asi vzdycky:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 13:09:29, P) Hanina: diky za info...(a tam v te pujcove na ekonomce v Plzni Husova)...tam je asi mala sance si ji vypujcit vid? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 13:23:29, Hanina) Tak ted jsi me malinko zmatl:) No nevim, jak je to ted letosni rok, ale podle me je tam pouze! prodejna skript a knizek a nikoli klasicka knihovna. Knihovna pro ekonomickou a technicke fakulty je na Borskych polich na tzv. zelenem trojuhelniku, Univerzitni 18. Adresa: http://www.knihovna.zcu.cz . Ale podle me tam neuspejes, protoze budou chtit tzv. JISkartu - studentskou prukazku, kterou zatim mit nemuzes. Zkus zatim treba www.svkpl.cz . Tahle knihovna se Ti bude taky urcite hodit, pujcuji sice jen na mesic, ale muzes si to minimalne dvakrat prodlouzit:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 13:33:45, P) Dekuji ti moc za rady...Myslel jsem když tam studujes jestli si ty knížky pujcujes na Borskych polích nebo kupujes?(si moc hodna opravdu diky:) reagovat zde
    ICQ: 298951610
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 13:37:29, P) tzn. jestli je dostatecna kapacita knizek na Borskych polich nebo je lepsi si je koupitS15 reagovat zde
    ICQ: 298951610
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 13:46:29, Hanina) Neni zac Ja jsem si koupila par knizek akorat v prvaku, jinak ne. Lepsi podle me je, kdyz si je clovek pujci. Vetsinou je kapacita dostatecna. Ze bych nejakou knizku nedostala se mi "postestilo" tusim jenom nekdy ve tretaku, jenze to vsichni resili statnice, takze se neni cemu divit. Jinak ja mam teda techniku, ale pokud clovek chodi opravdu na vsechny prednasky, tak jsou nektery ty skripta skoro zbytecny. To teda netvrdim o mikroekonomii. Ja jsem mela jenom jeji zaklady a stacilo mi to:) Nejlepsi je, kdyz prijde pan docent na prvni prednasku a rekne doporucenou literaturu, jejimz autorem je pochopitelne on sam:) To vetsinou ani nema cenu si neco pujcovat, protoze on ty svoje knizky umi vetsinou nazpamet...:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 17:52:49, P) Hanina: A ještě 1 otazka ..kolik % studentu odhadem nedokončí studium na teto skole?....ja jsem slysel, ze hodne prijimaji reagovat zde
    ICQ: 298951610
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.07.2007 09:55:43, Hanina) Ahojky! Kolik nedokonci ... Tak to je tezky. To je na kazdy fakulte trosku jinak, ale nejvic lidi nedokonci technicky obory. Rekla bych, ze na FEKu to neni tak strasny, alespon tedy co tak slysim od znamych. Obecne je ale pravda, ze se prijima pomerne hodne lidi a pak to vyhazi. Nejvetsi sito je vsude prvak. Ne ze by vsichni, co projdou prvakem, meli titul, ale projit prvakem je zaklad:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Fakulta ekonomická - Plzeň - Informace o studiu
  2. FPE ZČU - Ekonomická a regionální geografie - náročnost studia - Informace o studiu
  3. VŠE x JČU ekonomická fakulta - Informace o studiu
  4. Ekonomická fakulta - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  5. ekonomická fakulta - matematika - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  6. Vysoká škola ekonomická - Fakulta podnikohospodařská - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. ČZU - Provozně ekonomická fakulta - studium veřejné správy na konzultačních střediscích - Ostatní
  8. ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA - PROVOZNĚ EKONOMICKÁ FAKULTA - studium na konzultačních střediscích - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. Provozne ekonomicka fakulta v Pze - Ostatní
  10. ZČU-fakulta ekonomická - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.