Odvolání - nepřijetí z kapacitních důvodů, kombinovaná forma studia


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.09.2011 14:26:39, Adéla Wittenbergová, zhlédnuto: 6498x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím,
mohl by mi někdo poradit, třeba máte vlastní zkušenost nebo budete vědět...
Nepřijali mě ke studiu z kapacitních důvodů a zvažuji podání odvolání. Ale háček číslo jedna je ten, že netuším, co do odvolání napsat. Jsem 5let po maturitě a nevím co uvést jako důvody ke změně rozhodnutí o nepřijetí. Všude radí přiložit nějaké doklady o studijních úspěších, ale nic takového já dnes k dispozici nemám. Neskládala jsem ani žádné přijímací zkoušky ani ústní pohovor, takže nic, na co bych se mohla konkrétně odvolat. Nevíte vy, kteří se také hlásíte, nebo jste se hlásili, ze zaměstnání, co by tak bylo nejlepší do odvolání zmínit? Protože odeslat odvolání bez jakéhokoliv důvody, je asi předem prohraná bitva. Budu vděčná za jakoukoliv odpověď. Děkuji!

Telefon: 3160943, Email: adela.watlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2013 15:43:25, skolazakladzivota) Přijímací zkoušky se nekonají, dostane se sem úplně každý. To je pak hodně znát i na inteligenci studentů na škole. Musí tak být snížena i potřebná hranice k vykonání předmětů, o nedůstojném chování studentů a dokupování pokusů na zkoušky už raději snad dále ani nemluvit. Hodně lidí je tu na oboru ekonomika podniku, ten taky pak podle mě, co jsem se tak bavil, vytváří nejvíc nezaměstnanejch. Každej druhej absolvent z týhle školy nemá práci. Škola má špatné zázemí i pověst, ačkoli na tom JČU není o moc líp, tak i ona VŠTEČB docela pohrdá. Škola není těžká, vystuduje ji snad každý trouba, na zkoušky není třeba se nějak moc šrotit, je vidět dost velká benevolence, i když to bude asi u více regionálních škol, v Opavě, Jihlavě, Hradci či Liberci to určitě nebude jiné . Užitečné a uplatnitelné vzdělání tu podle mě prostě nezískáte. Když už sem, tak volte nějakej technickej obor, ted by se mělo otevírat dokonce něco novýho, kde se bude spolupracovat s Českýmadráhama, takže to by mohlo být dobré pro budoucí uplatnění. Ekonomický obor na naší škole vytváří spíš jen budoucí se(x)kretářky a číšníky, to je můj názor a zkušenost. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2013 04:09:45, Káta) Zajímá mě jen jestli je lehká mělo by to logiku protože v Budějovicích už je ekonomická fakulta na JU. A že prý na Vštečb chodí i ti kteří to nezvládnou na JU. To by mě moc zajímalo, nechci příliš těžké studium ale raději bych veřejnou školu.

    Moc vám děkuji. S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2013 04:06:27, Káta) Ahojky,

    mohl by mi prosím dát někdo nějaké informace o této škole? Prý se jedná o novou veřejnou školu zejména ekonomického zaměření kde stačí udělat zkoušky jen na 30 %. Je to pravda?

    Děkuji ,
    Káta reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Ukončení studia na VŠ z důvodu nástupu na jinou VŠ - Ostatní
  2. Odvolání na VŠ - Ostatní
  3. Nepříjetí odvolání - Ostatní
  4. Nepřijetí na Podnikohospodářskou fakultu - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Rozhodnutí o odvolání - Univerzita Palackého v Olomouci
  6. Odvolání - Ostatní
  7. Odvolání na PEF ČZU - Ostatní
  8. PEF vsrr odvolani - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. FIM UHK odvolání - Univerzita Hradec Králové
  10. ODVOLÁNÍ - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.