Ekonomická fakulta


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.03.2009 16:24:55, saris, zhlédnuto: 7366x, reakcí celkem: 26Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, hlásím se na VŠB - Ekonomická fakulta a rozhoduju se mezi 2 obory: Marketing a obchod nebo Management. Který obor je "lehčí", záživnější? Děkuju za odpověď :)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2010 14:18:38, Krystian) Hlavně , že ten tvůj příspěvek je čitelný. :) Bože reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2009 14:31:15, neřeknu) Lidi utíkejte z báni, je to ostuda ostudná :-)!! Stydím se převelice za to že jsem tam šel :-(. A tzo jsem se prosím dfosdtal na lepší školy ale chtěl jsem to flákat tak šel na bánuý, pryč z ní, spas se kdo můžeš.-ů reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2009 14:16:40, Venca) Tak ja osobně jsem z obchodky z Ostravy a zas ta VŠB tak hrozná není, co se týká skladby lidí. Ja sam na VŠB nejsem to jenom pro upřesnění. Když je někdo z Ostravy, tak nevidim důvod proč by se stěhoval kvůli VŠE do Prahy, když mu stejně potom v rámci Ostravy VŠB bohatě stačí. Jiné je, když se někdo nemůže dostat na školu v celé republice a nezbyde mu nic jiného než VŠB. Co tam znám, tak ta ekonomická fakulta ještě ujde, znám tam dvě kámošky, které byly lehce nadprůměrné. Co aspoň ja mam zkušenost, tak ti opravdu nejslabší, co málem neudělali ani maturitu, tak se dostali do Karviné. Kámoška se tam teď dostala do druháku a Obchodní akademii dělala 5 let a to ještě měla vždycky v pololetí tak tři pětky. Druhého co tam znám, tak ten kluk byl opravdu hloupy bez všeobecného přehledu s ekonomickýma znalostma takovýma, že u maturity nevěděl co je nabídka a poptávka (nechci se nad nikoho vyvyšovat, ale je to tak). Tak že bych tu ekonomickou tak strašně neviděl. V rámci VŠB je to opravdu asi nejlepší fakulta co tak znám lidi. Znám ještě lidi z jiných fakult s kterýma jsem chodil na základku a opravdu se na jeden obor (bezpečnostní inženýrství) dostali lidi s obory jako švadlena s maturitou, cukrářka s nádstavbou nebo dokonce i jedna holka co studovala na výpravčího, tak že jsem celkem koukal co se tam dostalo. Tak že kdybych tak měl porovnat co tak znám lidi na všech školách, tak mi EkF VŠB vychází opravdu jako nejlepší z Ostravy reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2009 19:53:03, Katka) Presne tak, taky si myslim.. v dnesni době je lepsi univerzalni obor, a na oboru Ekonomie se uci taky management a marketing.. reagovat zde
    Email: katy1987seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2009 10:00:36, Holly) No vidíš a i tak je asi lepší než všechny školy u Vás dohromady:) (teď cituju moje spolužáky ze Slovenska, kterých je u nás takových 30% možná i víc) reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Nabízím vypracované materiály ke zkouškám a státnicím VŠB-TU Ostrava Ekonomická fakulta - Zkoušky, zápočty, státnice
  2. VŠB- ekonomická fakulta - Informace o studiu
  3. ZČU-fakulta ekonomická - Ostatní
  4. ZČU-fakulta ekonomická - Ostatní
  5. VŠE x JČU ekonomická fakulta - Informace o studiu
  6. ZČU-fakulta ekonomická - Ostatní
  7. OPF v Kraviné a ekonomická fakulta Všb - Informace o studiu
  8. Nejlepší ekonomická škola??? - Výběr vysoké školy
  9. Vysoká škola ekonomická - Fakulta podnikohospodařská - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Jihočeská univerzita, Ekonomická fakulta Strukturální politika EU pro veřejnou správu - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.