státnice

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.05.2008 19:40:11, Martina, zhlédnuto: 6483x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojik chtěla jsem se zeptat jak dlouho jste se učili na státnice, jestli se mám vyplatilo mluvit a mluvit ...S09popřípadě jestli nemáte nějaké rady a tipy jak zůstat co nejdéle fit a mozek fungoval(nejlépe s přestávkami) 19 hodin a tlumit stres, děkuji za rady
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2008 21:44:15, Kačka) No bud v pohode. Nic to neni. Musis o tom neco vedet a hlavne mluvit. Rozvrhni si otazky a kazdy den opakuj ty z predchoziho a pridavej dalsi. A 19 hodin je nesmysl. Dej si tak 8-12, 1-5, 6-10. Myslim, ze je to az az. Nevim kolik mas casu, ale das to v klidu:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2008 10:44:06, petr) Smarja neprehanite to s tou aktivitou. Teda nevim na jake jsi skole (mozna na medine anebo tak necem to chce torchu veci zaber), ale pokud ma clovek v prubehu studia nejake vysledky (cimz myslim ze ma i jine znamky nez E a D a nedela zkousky vzdy napodruhe/napotreti, proste ze mam prumer co ja vim kolem tech 1.5 az 1.9) tak ho proste nevyrazi ani omilem. Ja se teda ucil tak cca od 10-12 (max 13) a pak jeste tak cca od 14-15 az 16 max a mel jsem 3x A a jednou C. Ja osobne se totiz nemuzu ucit vecer :)a kdyz se ucim vic jak 4h dene tak uz se stejne neucim :) Ale jak uz bylo napsano, vazne to chce kild a hlavne u zkousky neustala neco povidat byt ne vzdy to je zcela dobre :) Opravdu si nepamatuju ze by nejakeho "normalniho studenta" kdy vyrazili.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2008 15:06:09, zuz) Tak to jsi, Petře, borec, že ti stačilo na státnice učit se jen pár hodin denně!!! Patrně máš (nějakým zázrakem) vysokoškolský diplom, ale celkem by ti bodlo zopakovat si vyjmenovaná slova!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2008 17:36:07, petr) Nj, uz na gymplu jsem mel z diktatu vzdy za 5 :, kdyz me cestina nikdy nesla ,ja radeji angilctinu :), ale zase z basnicek jsem mel za 1 :)))) Ale nechapu proc tak utocne, znam spousty lidi co se uci obdobne jako, ja jen par hodin dene, a diplom maji taky. Ono se to chce ucit prubezne a ne na to x let kaslat a pak se to snazit nahnat sprtanim 12h dene coz je stejne naprosto neefektivni. Jako pokud se nesnazis naucit latku naspamet tak stejne vic nepotrebujes. Neucil jsem se vic ani na maturitu ani na jednotlive zkousky a znam takovych lidi desitky.Ale jak rikam, nevim na jake skole martina studuje, takze tezko rict. Pokud nekomo vyhovje sedet nad ucenim desitky hodin jeho vec, kazdemu vyhovje jiny zpusob. Nicmene spis mi slo to to aby se ze statnice nedelal nejaky sileny strasak,proste neni duvod proc by to clovek ktery se ke stanicim dostal nemel udelat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2008 18:00:38, potvora) no nevím, u nás loni státnice udělala zhruba polovina lidí...a učili se na to poctivě... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2008 18:45:40, petr) To by me zajimalo, kde studujes...je na studoval ESF MU a teda udelala to jak jsem uz rikal naprosta vecina. A u veciny skol co mam kamose (VUT,MZLU,UK,VSE,UP) to bylo obdobne, proste kdyz uz jsi se tam dostal vecinou ti to i dali. Samozrejme neuvazuju lidi co odflaknou diplomku, nebo tam jdou s tim, ze vecinu studia prolezali jen tak tak... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2008 19:08:44, petr) studuju fyzioterapii...takže je tam poměrně dost věcí, které prostě neokecáš, které musíš vědět (anatomie) a nebo stačí udělat chybu u praktické... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2008 15:54:46, Radůza) No, tak gratuluju.. myslím, že jsem před státnicema ani nepolezu.. jsou tady tací, co rádi stresují ostatní chudáky, kteří jsem jdou s pevnou vírou, že budou podpořeni.. Fakt jste dobří.. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Státnice na jiné VŠ? - Zkoušky, zápočty, státnice
  2. Státnice - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Státnice na MVES prezenční - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. Státnice na NEWTON COLLEGE - Zkoušky, zápočty, státnice
  5. Státnice i po překročení délky studia? - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. Státnice v září -> mění se něco, když už začíná zimní semestr? - Informace o studiu
  7. státnice 2012/2013 - Vysoká škola podnikání a práva, a.s.
  8. Státnice - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. bakalář-státnice - Ostatní
  10. státnice z AJ - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.